Ronaldo'dan Messi'ye taş!

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, verdiği röportajda özel hayatından Messi ile kıyaslanmasına kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu.Yıldız oyuncu bazen sakin bir hayat yaşamak istediğini anlatırken, "Nereye gidersek gidelim i

Spor 09.11.2012, 12:11
Ronaldo'dan Messi'ye taş!

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, verdiği röportajda özel hayatından Messi ile kıyaslanmasına kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

Yıldız oyuncu bazen sakin bir hayat yaşamak istediğini anlatırken, "Nereye gidersek gidelim insanlar sizi tanıyor. Bazen alışverişe, McDonald's ya da bir kafeye gitmek istiyorum. Ancak başarılı ve ünlü olmanın sonuçları bunlar" sözlerini kullandı.
 
"MESSI VE BEN..."
 
Portekizli oyuncu Ballon D'Or adaylığı hakkında da konuşurken bu sezon kazanması gereken ismin kendisi olduğunu işaret etti: "Bu benim için çok şey ifade ediyor. Eğer ben ve Messi hakkında konuşuyorsak; her şeyi bir çantayı koyalım ve ve kimin neler başardığına bakmaya çalışalım. Kim daha iyi oynadı, kim daha önemli kupalar kazandı? 'Ben kazanmayı hak ediyorum' diyemem ama bence daha iyi bir pozisyondayım"
 
"KAYBETMEKTEN NEFRET EDERİM"
 
İnsanların kendisinin çizdiği 'olumsuz' imaj nedeniyle Messi'ye oy verebileceği yorumlarına ise Ronaldo, "Bunun için oturup ağlayacak halim yok ama bazen ben de düşünüyorum. Buna yüzde yüz bir yanıt veremem. Çünkü bazen gerçekten bilemiyorum; sahada kötü bir imaj çiziyorum çünkü çok fazla ciddiyim. Ama beni gerçekte tanırsanız, eğer arkadaşımsanız ya da benimle bir gün geçirirseniz benim kaybetmekten nefret ettiğimi anlarsınız" şeklinde konuştu.
 
"GERÇEK CRISTIANO İLE TANIŞMALILAR"
 
"İnsanlar benim kibirli olduğumu söylüyor. O insanlarla oturup neden benim kibirli olduğumu düşündükleri hakkında konuşmak istiyorum. Çünkü o insanların gerçek Cristiano ile oturmaya ve tanışmaya ihtiyaçları var." diyerek kendisi hakkında yapılan yorumları eleştiren Ronaldo, açık sözlü birisi olduğunu bu özelliği nedeniyle de bazı bedeller ödemek zorunda kaldığını dile getirdi.
 
Ronaldo sözlerini, Mourinho ile aralarındaki ilişkiye değinerek tamamladı:"Onunla ilişkim mükemmel. Yüzde 200 eminim ki o Dünya'nın en iyisi... Her ülkede kazanabileceğini gösterdi. Her ligi kazandı. Bana göre en iyi hoca..."
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@