Rize TS İle Takasa Gidiyor

Yeni sezon öncesi önemli transferlere imza atan Çaykur Rizespor, uzun süredir peşinde olduğu Trabzonsporlu Mustafa Keçeli'de sona yaklaşmak üzere...Ç.Rizespor, Trabzonsporlu Mustafa Keçeli'nin transferinde sona yaklaşmak üzere.Özellikle teknik direktör Sa

Spor 03.08.2007, 10:29
Rize TS İle Takasa Gidiyor

Yeni sezon öncesi önemli transferlere imza atan Çaykur Rizespor, uzun süredir peşinde olduğu Trabzonsporlu Mustafa Keçeli'de sona yaklaşmak üzere...

Ç.Rizespor, Trabzonsporlu Mustafa Keçeli'nin transferinde sona yaklaşmak üzere.
Özellikle teknik direktör Samet Aybaba'nın sol kanada istediği bu futbolcu için Bordo-Mavililer'in daha önce yüksek bonservis bedeli belirlemesiyle askıya alınan görüşmeler, dün tekrar başladı.

Trabzonspor'un da, Rizespor'dan Serhat Akyüz'e talip olması, iki Karadeniz ekibi arasında takas fikrinin ortaya çıkmasına neden oldu.

Yabancılardan iyi haber

Gelişmeleri doğrulayan Rizespor'un hocası Samet Aybaba, “Bu sene daha farklı bir takım oluşturduk. Geçtiğimiz yıllara göre daha etkili olacak bir kadromuz var. Takımın her bölgesinde yarış olacak. Yarışı kazanan formayı giyecek. İsim değil oynayan kadroya girecek” dedi.

Tecrübeli hoca, Hırvat Igor Gal ve Rus Torpedolu Jokiç ile de görüşmelerin son aşamaya geldiğini ifade edip, “İki futbolcuda da son aşamaya gelindi” müjdesini verdi.Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@