Rakibine faceden mesaj yolladı

Dünya Gümüş Kemer sahibi Trabzonlu Boksör Selçuk Aydın, yaptığı maçtan sonra çenesi ve dişleri kırılan rakibi Jo Jo Dan'a geçmiş olsun mesajı yayımladı.Resmi Facebook adresinden açıklama yapan Selçuk Aydın, "12 raund'luk zorlu bir mücadelenin ardından ünv

Spor 29.11.2011, 17:37
Rakibine faceden mesaj yolladı

Dünya Gümüş Kemer sahibi Trabzonlu Boksör Selçuk Aydın, yaptığı maçtan sonra çenesi ve dişleri kırılan rakibi Jo Jo Dan'a geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Resmi Facebook adresinden açıklama yapan Selçuk Aydın, "12 raund'luk zorlu bir mücadelenin ardından ünvanımı korumayı başardım, Maçın ardından KTÜ Farabi hastahanesinde kırılan çenesi ve dişlerinden dolayı operasyon geçiren rakibimi ringteki hırslı mücadelesinden ötürü kutluyorum, umarım kısa zamanda taburcu olarak ülkesine ve ailesine kavuşur. Kazandığımız zaferimiz, bu zorlu arenada bizi manevi destekleriyle yanlız bırakmayan tüm dostlarımıza armağanımız olsun. Sağolun Varolun..." dedi.


Yorumlar (2)
ozturky 10 yıl önce
canım kardeşim selçuk öncelikle seni canı gönülden kutlarım jo jo ya geçmiş olsun ama ne yalan söyleyeyim bizim istiklal marşımız çalınırken atlayıp vurması beni üzmüştü ona sayalım.
beylul 10 yıl önce
Suçluların güçlü olduğu yerde adalet olmaz, hukuk olmaz. “ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” Futbola bulaştırılan çamurdan ahlaklı ve nitelikli spor yöneticileri çıkarımı? Çıkmaz. Ayaklarımıza bulaşan, Türk futboluna bulaşan bu çamur herkesimi kirletti. Bulanık suda balık avlanmaz. Ne demeli bilmiyorum. Trabzon taraftarı hakkını aramayacak mı? Hak edenin hakkını tescil etmiyorsa Federasyon hakkını aramalı camiamız. Nedenmi Trabzon Türk Futbolu’nun üniversitesidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@