Quaresma'dan özür bekliyoruz!

Tuncay Bekiroğlu, Quaresma'nın yaptığı hareket nedeniyle Beşiktaş'tan özür beklediklerini söyledi.Yönetici Tuncay Bekiroğlu, Radyospor'ın konuğu oldu. Quaresma'nın golden sonraki davranışı nedeniyle Beşiktaş'tan özür beklediklerini söyleyen Bekiroğlu, son

Spor 30.11.2011, 09:24
Quaresma'dan özür bekliyoruz!

Tuncay Bekiroğlu, Quaresma'nın yaptığı hareket nedeniyle Beşiktaş'tan özür beklediklerini söyledi.

Yönetici Tuncay Bekiroğlu, Radyospor'ın konuğu oldu. Quaresma'nın golden sonraki davranışı nedeniyle Beşiktaş'tan özür beklediklerini söyleyen Bekiroğlu, son dakikada verilmeyen golde Egemen'in davranışını eleştirdi ve hakem Fırat Aydınus'a da sert bir şekilde yüklendi.

CENTİLMEN TARAFTARIMIZI KUTLUYORUM
Geçen sezon İnönü Stadı'nda oynanan maçta bir kadının Şenol Güneş'in kafasına ayakkabı fırlattığını hatırlatan Bekiroğlu, "Orada ağır tahriklere maruz kalmamıza rağmen, biz onları Trabzon'da ağırlayıp ekmeğimizi paylaştık. Asil ve centilmen Trabzonspor taraftarını kutluyorum" diye konuştu.


Yorumlar (1)
_LONELYWOLF_ 10 yıl önce
Bırakın bu işleri ya koskoca TS klubü işini gücünü bırakmış birkaç futbolcu ile uğraşıyor yok özür dilesin yok bilmem ne quaresma da kim ya yönetici futbolcu ilepolemiğe girermi işinize gücünüze bakın.hem bak bakalım polonyada elinde bonservisi olan başka futbolcu varmı en iyi ondan anlıyonuz zaten.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@