7m


7m

hyundai

Platini: Buda nereden çıktı?

UEFA, Michel Platini'nin 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası için Türkiye'ye söz verdiği iddialarını yanıtladı. Platini, "Bu da nereden çıktı bu haberler asılsız" diyerek açıkca yalanladı.Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), başkanları Michel Platini'n

Spor 20.01.2012, 19:12
Platini: Buda nereden çıktı?

UEFA, Michel Platini'nin 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası için Türkiye'ye söz verdiği iddialarını yanıtladı. Platini, "Bu da nereden çıktı bu haberler asılsız" diyerek açıkca yalanladı.

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), başkanları Michel Platini'nin 2020 Avrupa Futbol Şampiyonasının evsahipliği için Türkiye'ye söz verdiği yönünde basında çıkan haberleri yalanladı.


UEFA'nın açıklamasında, Platini'nin, Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerine, şampiyonaya üst üste 4. kez evsahibi adayı olmaları halinde kazanacaklarına güvence verdiği yönünde Türk basınında çıkan haberlerin ''temelsiz'' olduğu ifade edildi.

Açıklamada, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonasının evsahipliğiyle ilgili sürecin henüz başlamadığı ve bu konuda bir takvimin de henüz belirlenmediği belirtildi.


Yorumlar (4)
saintfiker 10 yıl önce
bu ney haber çıkalı aklın nerdeydi herşeye günübirlik karışıyonda siz fransızlar hiçmi akıllanmayacak.
bahtiyar dayı 10 yıl önce
bu bizim federasyon başkanı tam bir külek kafalı. bir insanın anlayışı bukadar kıt olurmu?.
k.alemdar 10 yıl önce
bu haber dün cikti adam bugün cevap verdi, sende heryere salliyorsun, biraz sakin ol.
k.alemdar 10 yıl önce
futbolu bu kadar pislige batmis bir ülke, ve bu ülkenin futbolunu yönetenlerinin herseyi göz ardi ederken, uefaninda baska isi yoktu buraya turnuva vermeye, cok beklersiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@