7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Pişiren:Galibiyetle Ayrılabilirdik

UEFA İntertoto Kupası 3. Turu'nda Romanya'nın FC Otelul Galati takımına 2-1 yenilerek elenen ve UEFA Kupası'na katılma hakkı elde edemeyen Trabzonspor'da üzüntü yaşanıyor.Kulüp başkan yardımcısı Aydın Pişiren, hiç beklemedikleri bir sonuçla karşılaştıklar

Spor 29.07.2007, 14:11
Pişiren:Galibiyetle Ayrılabilirdik

UEFA İntertoto Kupası 3. Turu'nda Romanya'nın FC Otelul Galati takımına 2-1 yenilerek elenen ve UEFA Kupası'na katılma hakkı elde edemeyen Trabzonspor'da üzüntü yaşanıyor.

Kulüp başkan yardımcısı Aydın Pişiren, hiç beklemedikleri bir sonuçla karşılaştıklarını ve söyleyecekleri çok fazla şeyin olmadığını belirterek, ''Hepimiz çok üzüntülüyüz. Bir an önce bu zor dönemi atlatıp toparlanacağız'' dedi.

Pişiren, FC Otelul Galati karşısında çok sayıda net gol pozisyonu yakaladıklarını ifade ederek, ''7-8 gol pozisyonumuz var. Ancak olmadı mı olmuyor. Sahadan farklı galibiyetle ayrılabilirdik. Trabzon ve Trabzonspor hak etmediği bir sonuçla karşılaştı'' diye konuştu.


Yönetim kurulunun, yarın akşam yapacağı yönetim kurulu toplantısında son gelişmeleri masaya yatıracağı bildirildi.

Trabzonspor'da futbolcular günü izinli geçirecekler. Bordo-mavililer, yarın saat 10.00'da yapacakları antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecekler.


Yorumlar (1)
mehmeTSalih 15 yıl önce
Bu ne pişkinliktir anlayamıyorum

insanlarda hiçmi utanma arlaama kalmamış

Bari susun kardeşim.

Her sene açık kapatmak için futbolcu satan adamlardan yöneticimi olurmuş

Gelişmelerden Haberdar Olun

@