alexa metrics

banner560

banner572

PFDK'dan Terim'e 3 maç ceza!

 PFDK, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e 3 maç ceza verdi. Kurul'un Fatih Terim'ê Trabzonspor karşılaşmasında müsabaka hakemine yönelik hakaretinden dolayı 3 maçlık ceza verildiğini açıkladı.  Kurul'dan yapılan açıklama ise şöyle: "Profesyonel Fu

Spor 04.05.2012, 17:20
PFDK'dan Terim'e 3 maç ceza!

 

PFDK, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e 3 maç ceza verdi.

 

Kurul'un Fatih Terim'ê Trabzonspor karşılaşmasında müsabaka hakemine yönelik hakaretinden dolayı 3 maçlık ceza verildiğini açıkladı. 

 

Kurul'dan yapılan açıklama ise şöyle:

 

"Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 04.05.2012 tarih ve 109 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

 

GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in 02.05.2012 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 03.05.2012 tarihinden itibaren başlatılmasına, (oyçokluğu)GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in aldığı cezanın FDT'nin 105. Maddesi uyarınca "Bir yıl" süreyle ertelenmesi gerektiği yönünde karşı oy: Av. Yusuf Reha Alp karar verilmiştir."


Yorumlar (10)
ak 10 yıl önce
105. madde bir sürü suça, özellikle şike-teşvik'e erteleme getiriyor. TS, GS ve Bursa buna karşı ve iptalini istiyor. Bu ç......r Terim'i bu maddeden yararlandırıyor ki "size uyulanınca işinize gelmişti" diyebilsinler. Terim kendi cezasını infaz etsin, 3 maç çıkmasın. oyunu bozulsun
GezegeN 10 yıl önce
F.Terim'e hemen cezayı kesen PFDK neden fener bjk maçında sahaya giren taraftar yüzünden ceza almaz Allah sizin cezanızı versin tez zamanda
dtbay 10 yıl önce
evet pfdk de Yusuf Reha alpten başkası fenerli demek ki,tek red oyu yusuf reha alp kullanmış
OnAir_TS 10 yıl önce
tff resmen 3 maymunu oynuyor, ortami germek icin kulüpleri cileden cikarmak icin ellerinden geleni yapmaktadirlar. gs küplere binerse haksizda sayilmaz.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Pfdk iyice rengini belli etti DERHAL İSTİFA EDİN!!!
FIRTINA 10 yıl önce
ne güzel zamanlama degilmi.organize isler devam ediyor.emre pisligine irkciliktan dolayi ceza yok ama.gel emre gel avni aker sebi bekliyor.
bordomavisevda 10 yıl önce
iyi olmuş..
mustafaseremit 10 yıl önce
Durun Beyler Bunlar Daha Birşey Değil Yarın Öbürgün F.B.Şampiyonluğunu Engeller Korkusuyla Hükümeti Bile Düşürürler F.B.Ülke Menfatlerinden Üstün Tutuluyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@