7m


7m

hyundai

Orduspor bombayı patlattı

ORDUSPOR'un Teknik direktör Hector Cuper'in eski futbolcusu olan Javito, kulüp binasında Başkan Nedim Türkmen'le yaptığı görüşmeden sonra şunları söyledi:"Hector Cuper’in başında olduğu bir takıma gelmek beni heyecanlandırıyor. Onunla çok güzel işler yapm

Spor 16.01.2012, 15:05
Orduspor bombayı patlattı

ORDUSPOR'un Teknik direktör Hector Cuper'in eski futbolcusu olan Javito, kulüp binasında Başkan Nedim Türkmen'le yaptığı görüşmeden sonra şunları söyledi:

"Hector Cuper’in başında olduğu bir takıma gelmek beni heyecanlandırıyor. Onunla çok güzel işler yapmıştık. Orduspor’da takım olarak el ele vererek başarıların süreceğine inanıyorum. Kendi evime gelmiş gibi mutluyum."

Başkan Nedim Türkmen ise, "Teknik direktörümüz Hector Cuper’in isteği doğrultusunda Javito’nun transferini gerçekleştiriyoruz. Sezon sonuna kadar anlaştık. Transferlerimiz sürecek. Orduspor, hedefleri olan bir takım, hedeflere ulaşmak için elimden gelen tüm gayreti göstereceğiz" diye konuştu.


Yorumlar (5)
Ahmert 10 yıl önce
Orduspor'a başarılar dilerim. İlk 8 e girse de avrupa için play-off oynasa :)
LAZİO 10 yıl önce
trabzon ve trabzonsporlu olarak ordusprora hayırlı olsun ordunun güclü olması bizede ligimize d erenk katar tebrikler
hidrojen 10 yıl önce
Gerçekten bir trabzonlu olarak ordu benim 2.takımım onlarda galip geldiğinde seviniyorum,mağup olduklarındada üzülüyorum acep neden
k.alemdar 10 yıl önce
bir trabzonspor piskopati olarak sonuna kadar ordu diyorum. samsun geldigi yere.
saintfiker 10 yıl önce
bir trabzonlu olarak her şeyin yedeği vardir takımımın yoktur.başkanı dansçı olan bir kulübüde tutmam zaten samsun düşecek son yılların enkötü takımı.tuttuğun ordunun başkanı trabzon 25 yıldır şanpiyon olamıyo daha fazla alıyo diye cavcav edeyi.yalnızca bir sezon oldu onu hatırlatıyım bide altın yere düşmeyle kirlenmez.ALLAHA şükür yerede düşmedik.hiç bir takım trabzonun dostu olacak mertebeye erişemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@