7m

hyundai

tamfinans

Ordu'dan Volkan'a 'tuvalet' cevabı'

Orduspor'un sahada müthiş bir performans gösterdiğini vurgulayan Başkan Nedim Türkmen, ilk yarı 1-0 üstün kapattıkları maçta ikinci yarıda yakalanan pozisyonları gole çeviremediklerini söyledi.Türkmen, "1 puan kazandık ama 3 puan da alabilirdik. İyi bir b

Spor 05.01.2012, 13:28
Ordu'dan Volkan'a 'tuvalet' cevabı'

Orduspor'un sahada müthiş bir performans gösterdiğini vurgulayan Başkan Nedim Türkmen, ilk yarı 1-0 üstün kapattıkları maçta ikinci yarıda yakalanan pozisyonları gole çeviremediklerini söyledi.

Türkmen, "1 puan kazandık ama 3 puan da alabilirdik. İyi bir başlangıçla 3 puanı kaçırdık. Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyoruz. Orduspor bu futbolla umut verdi. Yeni hocası, yeni transferler ve taraftarından alacağı destekle hak ettiği yere çıkacak. Geleceğe umutla bakıyoruz. Transfer içinde acele etmeyeceğiz.

Teknik direktörümüz Hector Cuper'in hazırlayacağı rapor doğrultusunda göndereceğimiz oyuncularda var. Hocamızın değerlendirmesini bekleyeceğiz, bundan sonra yol haritamızı çizeceğiz" dedi.

Başkan Nedim Türkmen, yeni transfer ettikleri Bruno Ferreira Mombra Rosa ve Eren Albayrak'ın lisans işlemlerinin başlatıldığını da belirtti.

Türkmen ayrıca, Fenerbahçe kalecisi Volkan'ın Ordu 19 Eylül Stadyumu'ndaki çim sahanın bozukluğu ve soyunma odalarındaki tuvaletlerin yetersiz olduğu yönündeki eleştirilere Orduspor Kulübü tarafından detaylı açıklama yapılacağını da sözlerine ekledi.


Yorumlar (3)
ahanda 10 yıl önce
ordu dua edin yenmediniz daha neler daha derlerdi sizler için ama size orduya samsuna üzülmüyorum çoğunuz fenerli hatta geçen sen süperlige çıkış maçınızda bile fenerbahçe formalı taraftarlarınız vardı sizin memleketinize insanınıza takımınıza bağlılığınız bukadar işte adam çıkar söler böle tuvaletleri yok diye siz destekliyordunuz bu feneri......
Eyüp satan 10 yıl önce
Fenerbahçe soyunma odasında tuvalet yok diye sahada .ıçtı :)
offlular 10 yıl önce
sporcu degil bildigin "Goril"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@