banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Onur son noktayı koydu!

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Onur Kıvrak, Galatasaray’a transferi konusunda çıkan dedikoduları, performansı ve geleceğe dair düşüncelerini açıkladı. Başarılı kaleci Trabzon’da çok mutlu olduğunu belirtti ve “Trabzon’da keyfim yerinde, hiçbir sorun

Spor 07.12.2012, 10:10
Onur son noktayı koydu!

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Onur Kıvrak, Galatasaray’a transferi konusunda çıkan dedikoduları, performansı ve geleceğe dair düşüncelerini açıkladı. Başarılı kaleci Trabzon’da çok mutlu olduğunu belirtti ve “Trabzon’da keyfim yerinde, hiçbir sorunum yok. Gitmeye de niyetim yok. Bu kadar açık konuşuyorum. 6 yıldır Trabzonspor forması giyiyorum. Burada geliştim, sivrildim ve milli takım kalesine kadar yükseldim. Bırakıp gitmek ne demek?” diye konuştu.

‘OYUNA GELMEMEK LAZIM’

Galatasaray’dan teklif almadığını sözlerine ekleyen Onur bu tip haberlerin kasıtlı yapıldığını söyleyerek “Anladığım kadarıyla Trabzonspor kalesi emin ellerde ya, sanırım o yüzden kalemizi düşürmeye çalışıyorlar. Ama bu oyuna gelmemek lazım... 2016 yılına kadar da sözleşmem var. 2016’dan sonra ne olur onu zaten kimse bilemez” dedi.

‘EN İYİ KALECİLER TRABZON’DA’

Tolga Zengin ile kalede müthiş bir ikili olduklarını da belirten Onur Kıvrak, sözlerini şu şekilde bitirdi: “Bana göre Türkiye’nin en kaliteli iki kalecisi Trabzonspor’da. Doğal olarak bu ekibi nasıl bozarız hesabı var. İlk kez konuşuyorum çünkü doluyum. Bizim havamızı kimse bozamaz. Kovulmadığım sürece bir yere gitmem.”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
ismail markaloğlu 8 yıl önce
Güzel söylüyorsun,sana inanıyoruz ama Selçuk,Burak ta aynı sözleri söyledi ve gitti belki sen öyle yapmayacaksın ama korku birkere içimizi sardı eğer ciddiysen Mukavelendeki o maddeyi kaldır taraftar rahatlasın.
Kadir yılmaz 8 yıl önce
onur um maddeyi kaldır lütfen görüyorsunuz tolga sakatlanıca onur kadroyu oynadı 8 maçta en az gol yiyen futbolcu onurumuz dur! eger onur satarsanı ozmn bizde avni aker stad gitmiyoruz taraftar bile gitmeyecek şimdi avnı aker stad onurmuz için geliyoruz sizi için de*ğil yönetim !
hakan sahin 8 yıl önce
Sen adamın kralısın diğerleri gibi yapmayacagın melek yüzünden belli zaten kralım.
yiğit gökçe 8 yıl önce
Selçukta burakta adamdılar.Sezon sonu görecez kim kalacak kim gidecek
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
zaten sende gidersen dışarıdan gelen oyuncuların söylediklerine artık hiçi inancım kalmayacak...
uğur ülgen 8 yıl önce
Senin gibi adamlar lazim ts ye yoksa sampiyonluk zor bize
Taşkın Bektaş 8 yıl önce
Eğer kovulmadan gitmeyeceksen sözleşmene neden madde koyduruyorsun derler adama.Bizim için Aslolan Trabzonspordur ama şu Bizans takımlarına gitmeniz koyuyor bize.Topçular gider Adamlar Kalır.
ALİ KIRKBİR 8 yıl önce
Bence yinede işi garantiye almak lazım.Burak tan ağzımız yandı artık yönetimin aklı başına gelmiştir umarım.böyle bir olay daha olursa yemin ederim başkan ve yönetimi bu şehirden sopayla kovalarlar.üstüne üstlük tüm girişlerede bu şahısların şehrimize girmesi kesinlikle yasaktır yazısını asarlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@