Onur müjdeyi verdi

Henüz sözleşmesini uzatmadığı için "yüksek ücret istiyor" şeklinde eleştirilere maruz kalan kaleci Onur isyan etti.Sosyal platform facebook üzerinden bordomavili taraftarlara seslenen Onur, iddiaların aksine çok yüksek bir rakam talep etmediğini ve sadece

Spor 04.02.2012, 10:55
Onur müjdeyi verdi

Henüz sözleşmesini uzatmadığı için "yüksek ücret istiyor" şeklinde eleştirilere maruz kalan kaleci Onur isyan etti.

Sosyal platform facebook üzerinden bordomavili taraftarlara seslenen Onur, iddiaların aksine çok yüksek bir rakam talep etmediğini ve sadece hak ettiği rakamı istediğini vurgulayarak imza müjdesini verdi.

İşte milli kalecinin Trabzon sevgisini ortaya koyan o mesajı: "Konuşmam yasak ama ceza alsam da siz benim ailemsiniz. Yönetimle anlaşmıştık, benden kaynaklanmayan sorunlar çıktı. Paragöz değilim.

Ben bu şerefli forma için en verimli anımda 6 ayımı verdim ve gerekirse canımı veririm. En geç 10 gün içinde imza atacağım"

Yorumlar (21)
Engin Hacıbayramoğlu 9 yıl önce
Taraftar uzun zamandır hicbir kaleciyi bu kadar sevmemişti. Kesinlikle takımda kalmalı bu adam!!
kusursuz fırtına 9 yıl önce
arkadaşlar onurumuzun yazdığı tam metin yazı budur(benim tüylerim diken diken oldu,gözlerim doldu)HELAL OLSUN SANA;

Onur Recep Kıvrak

Büyük trabzonspor taraftarına: konusmam yasaktı ama dayanamadı...m cezada alsam sorun degil benim için siz benim ailemsiniz burdan yazmıstım anlastık dıye evet anlasmıstık sonra sorunlar cıktı benden kaynaklanmayan sorunlar ben aılem ve onurum ıcın yasarım bunu herkez bılsın lutfen medyada yazan paralar kadar ucuk paralar ıstemedım hak ettıgım rakamı ıstedım bır anda bazı kısıler tarafından para goz sahtekar ,yalancı,adi bile oldum.yok gitcek satcak bızı bır anda carmaga gerildım bazı kisiler tarafından.bana bu lafları soyleyen trabzonlulardan daha has trabzonluyum buda biline.neden o konusanlar bunları bılmıyo 3 yıldr kadroya gıremeyenlerden daha az kazandım halende ole ama bu sorun degıl benım ıcın ben bu SEREFLI formaya 6 ayımı verdım en verımlı anımda buda sorun degıl CANIMI VERIRIM benı o kısıler tanıyamamıs ben TRABZONSPORDA onur kıvrak oldum ve tekrar soyluyorum futbolu burda bırakma ıstıyorum takı trabzonspor benı ıstemeyene kadar burdayımmm gıtcem dıye kımse sevınmesın BURADAYIM en gec 10 ıcınde ımzamı atıcam TÜRKİYEDE TRABZONSPORDAN baska bır kulupte oynamıcam bu mubarek gunde yemın olsun kı....... aileme duyrulur ONUR RECEP KIVRAK
astecs 9 yıl önce
sadri şener ve arkadaşları bu adama hakkını vermeli yeter artık bu çocuğu kamuoyu önüne atmaktan vazgeçin neyin ne olduğu belli oldu başkan....
LAZİO 9 yıl önce
Onur kıvrak gecen sezon sakatlığından dolayı yokdun ve yönetim aldığın maaşı eksiksiz yatırdı yönetim sana boş mukavele bile önerse imzalaman gerekir di ki onurlu adam da bunu yapar sende gerekeni yap sadece isminin onur olduğunu değil kişiğinin d eonurlu olduğunu ispat et
TSunami LXI 9 yıl önce
Sorun ne? Kim sorun ediyor? haber61 lütfen aciklayin.
şafak 9 yıl önce
Tolga aldığının fazlasını hak ediyor. Tolga'ya zam yaparak Onur ile aynı ücret üzerinden yeni sözleşme yapın. Her iki kalecimize de 5'er yıllık imza attırın. Çok cazip teklifte birisi Avrupa'ya satılabilir. Yurt içindeki üç şikeciye sakın kaptırmayın. Egemen, Selçuk, Ceyhun kabusunu bu taraftara bir daha yaşatmayın.
Sezai Uysal 9 yıl önce
Onurlu duruş helal olsun . Burak, Onur , Tolga iste bize böyle oyuncular lazım . Egemen , Selçuk , Engin gibi adamlar degil !
ozgursel 9 yıl önce
Sen Trabzonumuzun Onurusun.Her şeye layıksın.Umarım bu açıklamalarını Selçuk ve Egemen de okur.Unutulmayanlar arasında şimdiden yer aldın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@