7m

7m

hyundai

Onur Kıvrak'ta son dakika!

Bir süre önce sözleşmesini 2015 yılına kadar uzattığını kendisi açıklayan ancak resmi sözleşmeyi henüz imzalamayan Trabzonspor'un filebekçisi Onur Recep Kıvrak'ın sözleşme uzatıp uzatmayacağı söylentilerine son nokta.Onur'un Trabzonspor'la prensipte anlaş

Spor 17.01.2012, 13:05
Onur Kıvrak'ta son dakika!

Bir süre önce sözleşmesini 2015 yılına kadar uzattığını kendisi açıklayan ancak resmi sözleşmeyi henüz imzalamayan Trabzonspor'un filebekçisi Onur Recep Kıvrak'ın sözleşme uzatıp uzatmayacağı söylentilerine son nokta.

Onur'un Trabzonspor'la prensipte anlaştığı aradaki küçük pürüzlerin giderilmesinin ardından da kısa süre içerisinde bordo-mavili ekiple yeniden sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Takım içi dengelerin göz önünde bulundurularak, son bir düzenleme daha yapılmasının planladığı öğrenildi.

MANCHESTER UNİTED TRANSFERİ DOĞRU MU?

Manchester United'in geçtiğimiz sezon izlediği öğrenilen Onur Kıvrak'ı ingilizlerin yine takipte olduğu ancak henüz bir resmi girişimde bulunulmadığı belirtildi. Onur'un Trabzonspor'a daha sıcak baktığı bir gerçek.

Onur Kıvrak, facebook sayfasına, "Kulübümle olan sözleşmemi 2015'e kadar uzattım çok mutluyum" diye de yazmıştı.

Haber: Batuhan Hazar ÇAVDAR / Haber61.net


Yorumlar (21)
Kogana 10 yıl önce
iyice cocuk eglencesi oldi bu is. ataysan at imzayi artuk!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
napıyosunuz 5 bilinmeyenli denklem mi çözüyosunuz bıktık artık bu pürüz mürüz laflarından at artık şu imzayı daa! Bu taraftar seni çok seviyo daha bekletme bizi Onur!
Eye Of The Tiger 10 yıl önce
Selçuk ve Egemen'de de küçük pürüzler vardı halledilmesi çok kolay ancak bize bedavaya elden giden ve gittiği takımların en iyisi olan piyasa değeri toplamı da 12-13 milyon Avro tahmin edilen futbolculardan 5 kuruş alamamaya mal oldu!3'ün 5'in hesabı yapılmasın.50-100 bin liralık maliyetler yüzünden 5-6 milyon Avro değerindeki Türkiye'nin en iyi 2. kalecisinden olmayalım!
TSunami LXI 10 yıl önce
Selcuk lan da pürüzler vardi, sonra ne oldu?Uzatmaya gerek yok. Ya bu ay da imzayi atar, ya da atmaz. Okadar. Hic kimse Trabzonspordan büyük dehil dir!
k.alemdar 10 yıl önce
bir sorunu aylardir halledemedik gitti, sürekli kaynatip sofraya getiriyoruz, ya halledin yada olmuyor deyin, lige konsantre olmamaiz gereken bir zamanda bu sorun neden cözülemiyor.
YADELLERDEN 10 yıl önce
Onur'da ne var,ne yok ? Şu anda iki- üç kişi bili

yor,biz bilmiyoruz.Bilmek istiyoruz.Muhtemel KÖTÜ BİR SONUCU ( Egemen ve Selçuk'tan sonra),TS'un kaldıramayacağına,sorumlularının da hesap veremeyeceğine inanıyoruz.
osden 10 yıl önce
Onur'un durumu da anlaşıldığı kadarıyla selçuk da olduğu gibi olacak..Oyala oyala sonra sözleşme sürenin sonuna gel.TS a bir şey vermeden al bonservisini başka takımla anlaş..Bu yönetimim en zayıf noktası da bu zaten...
halikarnas 10 yıl önce
aynı şeyler selçuk ve egemen içinde dinledik..çok bilmiş başkanımız,yöneticilerimiz ve olanlar olduktan sonra konuşmayı marifet sayan şenol hocamız, onur başka takıma gittikten sonra konuşurlar. attırın onur'a imzayı,alın antep den dannny'yi rahatlayalım!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@