Onur ile son görüşme bugün

Trabzonspor kalecisi Onur Recep Kıvrak ile dün akşam görüştü ve bugün bir görüşme daha yapılacak.Trabzonspor sözleşmesini uzatmaya çalıştığı Onur için görüşmelerini sürdürüyor. Bordo mavili ekibin Asbaşkanı Nevzat Şakar, dün akşam evinde Onur’un menajerle

Spor 09.02.2012, 09:58
Onur ile son görüşme bugün

Trabzonspor kalecisi Onur Recep Kıvrak ile dün akşam görüştü ve bugün bir görüşme daha yapılacak.

Trabzonspor sözleşmesini uzatmaya çalıştığı Onur için görüşmelerini sürdürüyor. Bordo mavili ekibin Asbaşkanı Nevzat Şakar, dün akşam evinde Onur’un menajerleriyle bir kez daha bir araya geldi. 1 saate yakın süren görüşmelerden tam sonuç alınamazken astronomik yıllık ücret isteyen menajerlerden Onur’un istediği yıllık ücret konusunda indirim yapılmasını istedi.

Asbaşkan Nevzat Şakar, menajerler ile yaptığı görüşmede Trabzonspor’un bu futbolcu için ödeyeceği yıllık ücreti bildirdi.

Bir son dakika pürüzü yaşanmaması halinde kaleci Onur’un menajerleriyle bugün bir kez daha bir araya gelinerek Onur konusu mutlu sonla bitirilmeye çalışılacak.

Yorumlar (10)
SALİHOGLU 9 yıl önce
Onur u Onur yapan TS dir.Lütfen bunu göz ardı etme ,Belkide istanbul takınları aklını celdiler olabilir ama sakın untma ki sen bu kariyeri ts de aldın Burak ı örnek al BJK , F B dolaştı ama TS de yıldız oldu,sende Şözleşmeni yenile ,avrupaya gitmek icin şart koy
isakarsu 9 yıl önce
Basiretli yönetici olabilmek zordur bizde ise yoktur.. Şimdi soruyorum Silva diye kaleci almıştık 1,4 m eu yıllık ucret bir o kadar da bonservis için, Onur gibi bir oyuncu için en aç 3 m eu bonservis vermek gerekir...
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Onur Trabzon'da kalmalı ve Trabzon'un bir zamanlar kalesinde devleşen şenol güneşi olmalıdır.Onur bizimdir bizde kalmalı.Yıllık ücreti tolgadan fazla olmalıdır.
ersinsozen 9 yıl önce
şurda anket olsa taraftar 2020'ye kadar uzatılmasını ister ama yönetim 2-3 sene için 3 kuruş parayı fazla buluyor. hadi be sadri bey çözün artık şu işi lütfen.
CesurHamsi 9 yıl önce
Tamam Onur bizim Onurumuz ama yani 1,5 senedir oynamadi.. O parayi hakediyormu? Bi oynasin sonra yine degisir aldigi para.. paranin gozu kor olsun! 1 milyon euro neyine yetmiyosa bir insanin!!!
şafak 9 yıl önce
Her oyuncu verdiğinin karşılığını alır. Denge bozulur tamamen fos br görüş. Anlamayanlar diğer büyüklere baksınlar. 3 binlikte var 10 binlikte.
SALİHOGLU 9 yıl önce
Yapılan yorumları begenmiyenlere sesleniyorum ,siz hangi takımı tutuyorsunuz cekin elinizi TS üzerinden
norton 9 yıl önce
arkadaşlar edindiğim bilgiye göre bunların amacı onuru satmak cocuk paragöz değilim abidiyo bunların ne yapmak istediğini anlamışta değilim dedi.selcuk egemen dümeni 2.kez dönüyor.büyük külümler büyük düşünür. şikeciler 70 trilyon weriyosa bir futbolcuya elimizi başımızın arasına koyop düşünelimmi şimdi:(bu yönetim trabzon sporun büyüklüğünü kavrayamadı gibime geliyo.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@