banner572

Onur haberine yalanlama...

Trabzonspor'un kalecisi Onur Kıvrak, ulusal basın tarafından her gün bir başka kulübe gönderiliyor. Haber61.net Haber merkezinin edindiği bilgiye göre, bordo mavili ekibin milli kalecisi Onur Recep Kıvrak, her gün hakkında çıkan yalan yanlış transfer habe

Spor 21.12.2011, 16:13
Onur haberine yalanlama...

Trabzonspor'un kalecisi Onur Kıvrak, ulusal basın tarafından her gün bir başka kulübe gönderiliyor. 

Haber61.net Haber merkezinin edindiği bilgiye göre, bordo mavili ekibin milli kalecisi Onur Recep Kıvrak, her gün hakkında çıkan yalan yanlış transfer haberleri nedeniyle sıkıntılı. 

Bugün ulusal basında hakkında Beşiktaş ile anlaştı şeklinde haberler çıkan kaleci Onur’un Beşiktaş ile görüştüğünün yalan olduğu ortaya çıktı.

ONUR: ADAMLARLA GÖRÜŞMEDİM BİLE DEVAMI SAYFA 2'DE

[PAGE]

Trabzonspor’un milli kalecisi Onur, hakkında her gün transfer haberleri çıktığını belirterek, "Bugün birçok basın kuruluşunda Beşiktaş ile anlaştığım şeklinde hakkımda haberler çıktı. Bir kere daha söylüyorum. 

Haber tamamen asılsız Bırakın anlaşmayı görüşmedim bile. Bunlar nereden çıkıyor anlayamadım.

Ben şuan Trabzonspor’un mukavelesi süren bir futbolcusuyum. Yönetim sözleşmemi uzatmak için teklif yaptı. 

Burada kalmak istiyorum. Yönetimle görüşmelerimiz sürüyor. Bunlar olumlu yada olumsuz sonuçlanmadan kimseyle transfer konuşmam. Bu haberlere taraftarlarımız ne olur itibar etmesin” dedi.


Yorumlar (34)
mer 10 yıl önce
Bu çocuğa istediği parayı verin!!!Bu konuyuda kapatın.Bir tane daha elimizdeki oyuncuyu hele sevilen bir oyuncuyu kaçırmaya kimsenin tahammülü yok...!
yusuf 10 yıl önce
şenol çarşamba pazar oynuyoruz diye dert yanıyo onuru bir maç oynatmadı adam küsüp gidecek.tolga istikrarsız.
matalar 10 yıl önce
yeni bir selçuk inan kokusu alıyorum
lorenzo 10 yıl önce
onur çok para istiyor dolayısıyla gitmek istiyor bu kadar açık
karaoğlu 10 yıl önce
bu çocuğu bizler trabzonlular çok sevdi ey yönetim kaybetmeyelim onu anlaşın lütfen..onur ts yakışan onurlu bir onur bizimde böle futbolculara ihtiycmz var kaybetmelim yoksa onuru çok seviyoruz onu trabzonlu trabzonsporlu görüyoruz ..bir değeri daha elmzden kaybetmeylim dikkat edelim..
calimero 10 yıl önce
keşke söylediğinin içeriği taman gerçek olsa, bu habere baktığımda aylar öncesini tekrar yaşadım sanki, egemen korkmaz da bu açıklamanın birebir aynısını yapmıştı, demem o ki Onur beşiktaş'ta
intikam 10 yıl önce
onur çok yetenekli ve genç bir kaleci.yönetime sormak isityorum , böyle bi kaleci almaya kalksanız sizden kaç para isterler?artık imza attırın bu çocuğa , onur trabzonspora lazım
m.a 10 yıl önce
bak kardeşim onur inşallah dediğin gibidir.sakın selçuk gibi olma.senin öyle bişe yapacağını hiç kimse düşünmüyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@