banner556

"Olaylı Maçta Bize Tepki Olmadı"

Şanlıurfaspor'la pazar günü oynadığı lig maçı, çıkan olaylar yüzünden yarıda kalan 1461 Trabzon'un Başkanı Suat Şen, Şanlıurfalılar'ın kendilerini çok iyi ağırladığını söyledi, "Maçta bize karşı bir tepki olmadı" dedi.  "SAHAYA GİREN TARAFTAR OLAYI BÜYÜTT

Spor 15.10.2012, 17:18

Şanlıurfaspor'la pazar günü oynadığı lig maçı, çıkan olaylar yüzünden yarıda kalan 1461 Trabzon'un Başkanı Suat Şen, Şanlıurfalılar'ın kendilerini çok iyi ağırladığını söyledi, "Maçta bize karşı bir tepki olmadı" dedi. 

 
"SAHAYA GİREN TARAFTAR OLAYI BÜYÜTTÜ" 
 
Takımının 2-1 önde götürdüğü karşılaşmanın 34'üncü dakikasında yarıda kalan maçla ilgili görüşlerini açıklayan Başkan Suat Şen, şöyle konuştu: 
 
"Bize Trabzonspor'un kardeş kulüpleri olduğunu söylediler. Bizi çok güzel misafir ettiler. Penaltı ve kırmızı kartın tribünlere olumsuz olarak yansımasının ardından bizim 2-1 öne geçmemiz ve oyuncumuza yapılan bir hareket sonrası bir taraftarın sahaya girmesi olayların büyümesine yol açtı. Olaylar sırasında Şanlıurfaspor'dan bir oyuncunun bir harekette bulunması üzerine hakem bir kırmızı kart daha çıkarınca bir takım hadiseler yaşandı." 
 
"HER KARARA SAYGILIYIZ" 
 
Hakem Hüseyin Sabancı'ın vereceği rapordan sonra Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu'nun maçla ilgili karar vereceğini hatırlatan Başkan Şen, şöyle devam etti: 
 
"Alınacak her türlü karara karşı saygılıyız. Saha içi olayları var ve rakip takımın hükmen mağlup sayılacağını düşünüyoruz. Kulüp olarak hakemler hakkında konuşmama kararı aldık." - 
Yorumlar (1)
adil türk 8 yıl önce
Bunu yapmak isteyenler olabilir.Urfalı kardeşlerimizle aramızı açmak isteyen kıskananlar olabilir .Bunu hazmedemeyenler olabilir .Böyle olayları malzeme olarak kullanabilirler.Dikkatli olmak lazım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@