Olayı Trabzonlu dedektifler aydınlattı

Trabzon Emniyeti Asayiş Şubesi’ne bağlı Cinayet Büro Dedektifleri, Nevzat Şakar'ın silahla yaralanması olayındaki profesyonel çalışmasıyla bir kez daha güven verdi.Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’ın silahla yaralanması olayıyla ilgili aradan geçen kısa

Spor 30.01.2012, 17:32
Olayı Trabzonlu dedektifler aydınlattı

Trabzon Emniyeti Asayiş Şubesi’ne bağlı Cinayet Büro Dedektifleri, Nevzat Şakar'ın silahla yaralanması olayındaki profesyonel çalışmasıyla bir kez daha güven verdi.

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’ın silahla yaralanması olayıyla ilgili aradan geçen kısa sürede elindeki donelerle 5 kişiyi yakalayarak gözaltına almayı başaran Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği dedektifleri, Trabzon’da işlenecek her türlü suça karşı yapacakları yaptırımlarla veya suç öncesi müdahaleleriyle ön plana çıkıyor.

22 Ocak gecesi Karabükspor ile oynanan maçın ardından evine geri dönerken silahlı saldırıya uğrayarak ayağından vurulan Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’ın neden ve nasıl vurulduğunu yaklaşık 100’e yakın güvenlik kamerası aracılığıyla tespit eden ve daha sonra yaptıkları titiz çalışmayla şahısları göz altına alan başarılı ekip, gözaltına aldıkları şahısları ifadeleri ve suçlarını itiraf etmeleri noktasında önemli derecede başarı sağladı.

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ın da tebrik ettiği polis ekipleri Trabzon’da asayiş bazında suç oranının artmasını önemli ölçüde engelliyor.

Asbaşkan Nevzat Şakar'ın vurulmasıyla ilgili dün, Trabzon Adliyesi’nde hakim karşısına çıkartılan 5 kişi tutuklanarak Bahçecik E Tipi Cezaevi’ne gönderilmişlerdi.

Yorumlar (3)
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Trabzon Emniyet helal olsun adamsınız :)
Onur 9 yıl önce
Tebrikler, Harika Dedektifler... Gerçekten çok çok önemli bir olayı çözümlediler. Bu olayın faili eğer belli olmasaydı gerçekten başları çok ağarırdı ve açıkcası bu olayı çözerek herkeses cevap vermiş oldular ve bir derecede güçlerini göstermiş oldular. Tebrikler gerçekten Allah tekrar yaşatmasın.
Has Uşak 9 yıl önce
Trabzon!geçmişin kültür kenti,bu şekilde kirletilmesi hüzün verici.Nedir ne değildir anlaşılır değil Trabzon gençleri has uşaklar kullandırmayın kendinizi...Utandırmayın efendilerrrr...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@