alexa metrics

banner560

banner572

Olay! İnönü karıştı

Süper Final'de Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan derbi olaylı sona erdi! Galatasaray'ın tartışmalı bir golle öne geçmesinin ardından maç boyunca hakem Hüseyin Göçek aleyhine tezahüratta bulunan Beşiktaş tribünleri ilk olarak 86. dakikada patladı.

Spor 16.04.2012, 21:59
Olay! İnönü karıştı

Süper Final'de Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan derbi olaylı sona erdi!

 

Galatasaray'ın tartışmalı bir golle öne geçmesinin ardından maç boyunca hakem Hüseyin Göçek aleyhine tezahüratta bulunan Beşiktaş tribünleri ilk olarak 86. dakikada patladı. Sahaya atlayan bir taraftar hakemin üzerine yürümek istedi ama kontrol altına alındı.

 

90+2'de ise taç kullanmak üzere saha kenarına gelen Eboue, yağan maddeler sonrası tribüne dönüp tepki gösterince sahaya giren bir başka taraftar Galatasaraylı oyuncuya vurmak istedi ama o da etkisiz hale getirildi. Bu taraftarın ardından bir başka Beşiktaşlı daha sahaya atladı ama o da kontrol altına alındı.

 

Bu arada oyun birkaç dakika durdu. Tribünlerin tepkisi esnasında sahaya atılan bir koltuk bir kameramanının sırtına geldi.

 


Yorumlar (7)
Mahmut Eroğlu 10 yıl önce
Süper sirk! Evet lig tv denen kurumu ve Sansar Büyüka denen palyaço ve sirk sahibi TFF yi dandinlemek icin Trabzon ve Bjk kobay olarak seçilmiş,oynanan orta oyununa figüran olarak seçilmişiz! Çarşı sizi kutluyorum gercekten bu sirke birileri artik dur demeli!
sebatspor 10 yıl önce
Beceriksiz iş bilmez TFF ve uzantıları..

Sizlerin sayesinde Ülkede futbol ayrıştırıcı olmaya devam ediyor. Masa başında Senaryo yazanlar eserinizle gurur duyun. İnsanların sabrını iyic zorladınız. Bu gidişle Ülke futbolunu daha kötü günler bekliyor...
dozerci 10 yıl önce
hatırlarmısınız trabzon spor sivas maçını son saniyelerde bizim taraftarın biri sahaya inmişti inmişti de bide tonla sopa yemişti sonrası malüm saniyeler kala maç teyir edilmişti federasyon başkanıda bizim meşhur ulusoy abimizdi şimdi kat fazlası oldu ne oldu teyir etseydiya hakem adaletin böylesi demekki trabzonun abisi dayısı hiç bişeyi yok
googo 10 yıl önce
bu ülkede hangi iş kuralına uygun yapılıyor ki, sporda düzgün yapılsın, bunlar bizde bitmez arkadaşlar bu bir gen meselesidir karakter meselesidir, tohum bozuk olunca büyüyen fidanlarda bozuk çıkar....
ŞAM-PİYON 10 yıl önce
Sen bu ülkede FKK Feneri Koruma Kanunu çıkarırsan bu sonuçlar normalden öte. Fener Kayseri maçını seyredenler spikerin ve yorumcunun muhabbetlerini çözerlerse işin rengi ortaya çıkar. Elin iti her türlü pisliği yapar, ırkçı söylemlerde (cemaatçi üstelik)bulunur, hakemler kayırır vs vs. TS olarak zamanında hak arayamayanlar bugün gelinen noktada çaresiz kaldılar. Hiç domuzdan psot olur mu?
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
İçimde kalan şeyleri dünkü maçta Çarşı yaptı helal olsun Hüseyin Göçek bunu çoktan hak etmişti!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Hüseyin Göçek kaç para aldın söyleee!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@