Oğuz'dan Trabzonspor'a ziyaret!

Van Erciş'te yaşayan depremzede taraftarımız 5 yaşındaki Oğuz ve ailesi Trabzonspor'un bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanı ziyaret ettiler.Trabzonspor'un davetlisi olarak kente gelen minik Oğuz, ağabeyi Yasin, ablası Cansu, 7 aylık kardeşi Yunus Emre,

Spor 23.11.2011, 18:29
Oğuz'dan Trabzonspor'a ziyaret!

Van Erciş'te yaşayan depremzede taraftarımız 5 yaşındaki Oğuz ve ailesi Trabzonspor'un bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanı ziyaret ettiler.

Trabzonspor'un davetlisi olarak kente gelen minik Oğuz, ağabeyi Yasin, ablası Cansu, 7 470.20111123182746.jpg

aylık kardeşi Yunus Emre, annesi Aynur Can ve dayısi Murat Dülek'le birlikte antrenmanı ziyaret edip Teknik Direktör Şenol Güneş ve futbolcularla biraraya geldi.

Bir süre Teknik Direktör Şenol Güneş'le sohbet eden minik Oğuz daha sonra oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirip imza aldı.


Yorumlar (4)
ReFeT 10 yıl önce
bu haberi görünce kulübümle teknik ekiple camiamla bi kez daha gurur duydum fotoğraflarda hele bi tanesi varki tolga kucağına kaldırdığı yabancı türk bütün futbolcu ekip gözlerinin içi gülüyo gerçekten daha fazla yazmaya gerek yok herkez bi baksın tarifi yok bu hislerin anlayana...
şafak 10 yıl önce
Haber61 Şenol Hocamızın gülen fotoğraflarını stede sürekli görmek istiyoruz. Hoca bizi güldürdü. Allah da hocamızı güldürsün.
karaoğlu 10 yıl önce
trabzon farklı bir şehiridir trabzonspor farklı olmalıdır trabzonsporun futbolcusuda farklı olmalı farklı düşünmeli farklı hareket etmeli sosyal değrlere ağırlık vermelidir biz anadolun abisi sıfatını böle kaznadık dedimya biz farklı olmalyız yabancı futbolcusuda bizim gibi olmalıdır mesala colman mesala zokaora mesala celustka bunklar sanki bizden biri gibi geliyor bana işte trabzonun yabancıs futbolcuda bu olmalıdır hele colmanın o hangi maçtı unuttum şimdi ama golden sonraki asker selamı anlatmak istedğim herşeyi aslında kısaca özetliyor..zamnda eleştirdik bu futbolculrı bu insnları ama bu arkadşlrı ts muza katan teknikl heyete teşekkür ediyorum..kaptan tolagya ve diğer futbolcu arkaşlrmızıa herkese teşekkürler...en büüyk teşekkürü de gülen resmlerdeki sempatiklği ile ŞENOL GÜNEŞ hocamıza teşekkürler hocam allah seni takımkzdan başmdan eksik etmesin...teşekkürler...
kubiata 10 yıl önce
İnter maçının özetlerini izledim dün. Maça başlarken Şenol Hocayı gösterdiler. Hocamızın yüz ifadesi çok sert ve endişeli, tedirgindi. Bir an bu Şenol Hocamızmı diye duraksadım. Bu yüz ifadesi Şenol Hocamıza hiç yakışmıyordu. Şenol Hocamızı en çok gülerken ve ders verici konuşmalar yaparken izlemeyi seviyoruz. Şenol Hocamız sen her zaman mutluluk ve hayat dolu bir insan ol. Senin mutlu olman demek Trabzonsporumuzun ve taraftarlarının mutlu olması demek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@