banner526

banner533

banner535

Oğulcan ve Abdullah'a sürpriz doğum günü

Bordo mavililerin  akşam yaptığı antrenman öncesinde 25 yaşına giren Abdullah Karmil ve 21 yaşına basan Oğulcan Gökçe için doğum günü kutlaması yapıldı.Futbolcular doğum günü organizasyonunda kendileri için hazırlanan pastayı kestiler. Kutlama teknik heye

Spor 22.01.2013, 18:05
Oğulcan ve Abdullah'a sürpriz doğum günü

Bordo mavililerin  akşam yaptığı antrenman öncesinde 25 yaşına giren Abdullah Karmil ve 21 yaşına basan Oğulcan Gökçe için doğum günü kutlaması yapıldı.

Futbolcular doğum günü organizasyonunda kendileri için hazırlanan pastayı kestiler. Kutlama teknik heyet ve takım arkadaşlarının Abdullah ve Oğulcan’ı tebrik etmesiyle son buldu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
osman çakır 8 yıl önce
karmil 2 yaşına giriyor halen genç ve tecrübesiz stoper diye stoper almanın peşindeler kardeşim adama güvenmiyorsan alma alıyorsan oynat bu ne be zeki kenarda beklesin serkan oynasın bek stoper olsun karmil beklesin.aykut kenarda dursun alanzinho rakip karşılasın bu ne güvensizlik kardeşim trabzon çocuğuna ulan samet aybaba bizde olsa yarısını almıştı 1461 in.
ömer düzgün 8 yıl önce
zeki, abdullah, oğulcan, emre oynatılmıyor, başkası neden gelsinki şenol hocada biraz cesaret olsa 2-3 futbolcu kazandırır takımada ne biz ne o görecek bu gidişle, serkanla halill le devam etsin bakalım, yaşları 30 olunca oynatır inşallah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@