7m

7m

hyundai

tamfinans

Nevzat Şakar'dan açıklama

Trabzon'da evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda ayağından yaralanan Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, saldırganın kendisine arkadan ateş açtığını belirterek, ''Herhangi bir kimseyle husumetim yok, tehdit de almadım'' dedi.Kent merkezinde Cumh

Spor 22.01.2012, 10:27
Nevzat Şakar'dan açıklama

Trabzon'da evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda ayağından yaralanan Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, saldırganın kendisine arkadan ateş açtığını belirterek, ''Herhangi bir kimseyle husumetim yok, tehdit de almadım'' dedi.

Kent merkezinde Cumhuriyet Mahallesi'ndeki evinin önünde henüz kimliği belirlenemeyen bir kişinin silahlı saldırısı sonucu ayağına isabet eden kurşunla yaralanan Nevzat Şakar, tedavi gördüğü Numune Eğitimm ve Araştırma Hastanesi'nde, saldırıya ilişkin soruları yanıtladı. 

Trabzonspor ile Kardemir Karabükspor arasında oynanan maçın ardından bordo-mavili kafile ile Trabzon Havaalanına, oradan da evine geldiğini belirten Şakar, şöyle konuştu: "Eve gireceğim sırada arkadan bana ateş edildi.

Devamı sayfa 2'de

[PAGE]

Daha sonra baktığımda kısa boylu üzerinde siyah mont olan bir kişinin sokak çıkışındaki Tanjant Yolu'na çıkan merdivenlerden kaçarak uzaklıştığını gördüm. Herhangi bir kimseyle husumetim yok, bir tehdit de almadım''

Nevzat Şakar, sağlık durumunun iyi olduğunu da ifade ederek, ''Kimse merak etmesin'' dedi.

Öte yandan, olayın ardından Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in de telefonla aradığı Şakar'a geçmiş olsun dileğinde bulunduğu belirtildi.


Yorumlar (28)
gökhan 10 yıl önce
Bunu yapan BiZdEN DEGILDIR
sekbal 10 yıl önce
bu adamı da sadri şeneri beğenmesemem sevmesem de bunun hesabı fb trabzona gelince sorulacak
pitbull 10 yıl önce
büyük geçmiş olsun.
alican 10 yıl önce
oyun içinde oyunlar bunlar....devamını medyada bekleyin...şike ile ilgili olduğu muhakkak....TS u da mafya bağlantılı göstermek için tuzak...dediğim gibi medyada devamını bekleyin bu oyunların....
şafak 10 yıl önce
Geçen yıl doktor, bu yıl asbaşkan geçmişte Gökdeniz'in aracı kurşunlandı ve hepsi karanlıkta kaldı. Daha sonra şike iddanamesinde Gökdeniz'in olayı kısmen açığa çıktı. Aydınlatılmalı. Trabzon emniyeti o kadar aciz olmamalı. Sebei öğrenilmeli, vuranda bulunmalı.
bionickk 10 yıl önce
arkadaşlar feneri zerre kadar sevmem fakat bu işi fenerle ilişkilendirmek sadece olayı saptırmaya yarar.bireaz sağ duyulu olup polisin calışmasını beklememiliyiz.
gurbetçi uşaklar 10 yıl önce
hakkımız olan şampiyonluğu geri alacağız.ali şen zihniyetliler bizi içten karıştırmak ve kaos ortamı oluşturmak için bu olayı yaptılar
hasere 10 yıl önce
Trabzonun merkezinde bir çok yaşayan FB'li var.Bunu yapma ihtimalleri var tabii.Bu suikastı farklı kişiler Şakar'a kıl olan herhangi bir kişi yapmış olabilir. Çünki trabzonda insanlar arayış içindeler macera olsunda ne olursa olsun diye hareket edenler var.İş imkanı olmayınca farklı şeylere yöneliyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@