7m


7m

hyundai

Nevzat Şakar'da son dakika!

Trabzon’da Cumartesi gecesi Karabükspor deplasmanından dönüşte evinin önünde Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’ı silahla topuğundan vurulması olayı ile ilgili bir kişinin yakalandığı belirtildi.Olayın zanlısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan şahsın kim

Spor 23.01.2012, 12:38
Nevzat Şakar'da son dakika!

Trabzon’da Cumartesi gecesi Karabükspor deplasmanından dönüşte evinin önünde Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’ı silahla topuğundan vurulması olayı ile ilgili bir kişinin yakalandığı belirtildi.

Olayın zanlısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan şahsın kimliği ile ilgili bir açıklama yapılmazken, inceleme sürüyor.

EMNİYETTEN AÇIKLAMA

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü yetkilileri olaya ilişkin gözaltının olmadığını bazı şahısların alınarak ifadelerine başvurulduğunu ve herhangi bir şüphe bulunmadığı taktirde salıverildiklerini ifade ettiler.


Yorumlar (4)
OSMANLI 10 yıl önce
Bu olayın hemen aydınlanması lazım..Çünkü TRABZONSPOR camiası yıpratılır.çete olarak gösterilir.Şimdiden basın(ist.Basını)höngürmeye başlamış bile..
YADELLERDEN 10 yıl önce
Olay,her açıdan üzücü...Üzerindeki sır perdesi acilen aralanmalı,failleri bulunup,kamuoyuna açıklanmalıdır.Etrafımızdaki FB'lilerin(maalesef)şamataları iğrendiriyor,böyle bir olayda bile...
hasan uluhan 10 yıl önce
istanbul basininin ben
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
bir an önce yakalansın o adi ! sinirden elim ayağım titriyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@