banner556

Muslera’nın yerine Onur mu

Galatasaray Yönetimi  sözleşmesinde 7,5 milyon euroya serbest kalır maddesi bulunan Onur planını mı  devreye sokmaya hazırlanıyor?Trabzonspor ile ilgili gün geçmiyorki bir idda ortaya atılmasın. Trabzonspor’un bir çok futbolcusunu etik olmayan bir biçimde

Spor 08.10.2012, 11:26
Muslera’nın yerine Onur mu

Galatasaray Yönetimi  sözleşmesinde 7,5 milyon euroya serbest kalır maddesi bulunan Onur planını mı  devreye sokmaya hazırlanıyor?

Trabzonspor ile ilgili gün geçmiyorki bir idda ortaya atılmasın. Trabzonspor’un bir çok futbolcusunu etik olmayan bir biçimde renklerine katan Galatasaray’ın yeni hedefinde Trabzonspor’un mielli kalecisi Onur’un olduğu iddia edildi.

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Muslera sergilediği performansla avrupa’nın dev kulüplerinin dikkatini çekmeyi başardı. Muslera’yı Avrupadanın dev kulüplerinden gelen atronomik teklifler karşısında elinde tutamayacağını hisseden Galatasaraylılar sözleşmesinde 7,5 milyon euro getirmesi halinde serbest kalır maddesi bulunduğu iddia edilen Onur için gizli planını devreye sokmaya hazrlandığı iddia edildi

Milli takımlar teknik direktörü  Abdullah Avcı’nın da Onur’un yerine İstanbul takımlarının yedek bekleyen kalecilerini milli takıma almasının ardında bu planın yattığı iddia edildi

Onur’un yerine Milli takım aday kadrosuna İstanbul takımlarının yedek kalecilerini davet eden Avcı’nın bir anlamda Onur’a İstanbul’a gel  mesaj verdiği iddiaları ise kafaları karıştırdı

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in Muslera’nın gönderilmesi halinde Trabzonsporlu Onur’un transferi için düğmeye bastığı ve daha önce Onur ilme birlikte Trabzonspor’da forma giyen futbolculara Onur’u ikna için görev verdiği ise gelen bir başka iddia.

Yorumlar (4)
Eye Of The Tiger 8 yıl önce
Hemen Onur'un sözleşmesini yenileyin. Tüm şartlar aynı kalsın. Sadece 2,5 Milyon Avro kafadan ek para ödeyin ve o maddeyi silin.
levent şahin 8 yıl önce
Bence bu sözleşmeleri hazırlayanın derhal takımdan gönderilmesi gerekiyor. Böyle saçma sapan sözleşmeler yapılır mı. Burağı 5 e kaptırdılar şimdi kontenjan nedeniyle forvet koyamıyoruz takıma. forvetlerden 3 ü yabancı. Halilde de varmış galiba böyle bir madde. Şimdide Onurda gerçekten bu tip sözleşmeler hazırlayanı çıkıp söylesinler bizde yönetimdeki iş bilmezleri öğrenelim. İş mi bilmiyorlar yoksa diğer takımlara oyuncu mu pazarlıyorlar anlayalım.
ALİ KIRKBİR 8 yıl önce
Bence taraftarın sabrını fazla zorlamayın ey yönetim.aksi takdirde altından kalkamayacağınız büyük bir mebalin altında ezlir,kaybolur gidersiniz.Bakında ONUR uda elinizden kaçırmayın.
Burak YILMAZ 8 yıl önce
tolga nın yaşı ortada onur ts nin en az 10 yılını kurtarır. yönetim umarım tolga ile onur arasında bir tercih yapıp da onur u yollamaz.zira ben bu yönetimin transfer politikasına hiç güvenmiyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@