vardallar

Mosturoğlu böyle demişti!

Türk futbolundaki şike soruşturması kapmasında çıkarıldığı mahkeme tarafından tutukalanarak cezaevine gönderilen Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nun sporda şiddet yasasına ilişkin olarak yaptığı açıklama bir TV kanalından böyle yayınlanmıştı.Sosyal

Spor 07.12.2011, 11:40
Mosturoğlu böyle demişti!

Türk futbolundaki şike soruşturması kapmasında çıkarıldığı mahkeme tarafından tutukalanarak cezaevine gönderilen Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nun sporda şiddet yasasına ilişkin olarak yaptığı açıklama bir TV kanalından böyle yayınlanmıştı.

Sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan bu fotoğraf Şekip Mosturoğlu'nun yasaya ilişkin yaptığı açıklamayı ve şuanki durumunu gözler önüne seriyor.

470.20111207114215.jpg

Bilindiği üzere Mosturoğlu son olarak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yasayı veto etmesinin ardından cezaevinde intihara kalkışmıştı.


Yorumlar (4)
naf_naf 10 yıl önce
bu fenerın yorumcuları o gun nıye cıkıpda demedılerkı la bole cezamı olur..ama şimdı bakıyorumda aslan kesılmışler ...çok adısınız şikebahçelıler..
naf_naf 10 yıl önce
bu resmı ve vıdeoyu meclıse o yasanın ekıne sunmak lazım...vekıllerın gozune batsın bunlar...yok abı yok...hakkatten sıyasetten korkulur..adamlar şerefını satar bu sıyasette yaw...
başka ts yok 10 yıl önce
çıkan yasadaki imzalarına sahip çıkmayanlar şimdi imzana sahip çık kampanyası yapıyor benim ülkemi kimler yönetiyor
haldizenli 10 yıl önce
Siyasette Şeref Namus Onur Kavramı Varmı, Yada Bir Gören Oldumu ?56 Yaşındayım Bugüne Kadar Göremedim Bundan Sonrada Göremem Diyorum ?

HERŞEY ORTADA. En Dürüst Siyasetci, Siyasetci OLMAYANDİR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@