Milli futbolcu karısına dayak attı?

 2006'da Kayseri Erciyesspor'da oynadığı dönemde gole giderken rakibinin yerde kaldığını görüp topu taca atan ve bu hareketiyle centilmenlik ödülü alan eski milli futbolcu Cenk İşler, ayrı yaşadığı eşi Didem İşler'i darp ettiği gerekçesiyle gözaltına alın

Spor 02.10.2012, 14:09
Milli futbolcu karısına dayak attı?

 2006'da Kayseri Erciyesspor'da oynadığı dönemde gole giderken rakibinin yerde kaldığını görüp topu taca atan ve bu hareketiyle centilmenlik ödülü alan eski milli futbolcu Cenk İşler, ayrı yaşadığı eşi Didem İşler'i darp ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

 Didem İşler, savcılığa dilekçe vererek, 6 yıldır ayrı olduğu futbolcu eşi Cenk İşler tarafından kardeşinin evinde dövüldüğünü iddia etti. Darp  raporu da alan kadının şikayeti üzerine başlatan savcılığın talimatıyla Cenk İşler gözaltına alındı. İddiaları reddeden İşler, savcılık tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

 

Beşiktaş'ta yaşanan olay Didem İşler'İn iddiasına göre şöyle gelişti:  6 yıl önce ayrı yaşamaya başladığı futbolcu eşi, telefonla arayıp, buluşmak istediğini söyledi. Çift, genç kadının kardeşinin Beşiktaş Dikilitaş'taki evinde buluştu. İddiaya göre Didem İşler, burada Cenk İşler tarafından darp edildi. Yüzünden ve vücudundan yaralanan genç kadın, savcılığa giderek şikayetçi oldu.

Rapor alınan Didem İşler, eşinin kendisini kardeşlerinin yanında hiçbir neden yokken feci şekilde dövdüğünü ileri sürdü. İşler'in kardeşi de tanık olarak dinlendi. Savcılık polise talimat vererek Cenk İşler'i gözaltına aldırdı. Polis gözetiminde mevcutlu olarak adliyeye sevk edilen İşler,  iddiaları reddetti. Savcılık tarafından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen İşler ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

 

ESKİ MİLLİ FUTBOLCU

1974 Köln doğumlu Cenk İşler, Milli Takım'da da forma giydi. Santrofor olarak Süper Lig'de çeşitli takımlarda top koşturan İşler, Kasımpaşaspor'dan geçtiğimiz yıl ayrılarak futbol hayatını sonlandırdı. Geçen yıl futbolu bırakan İşler, 2006'da Kayseri Erciyesspor'da oynadığı dönemde gole giderken rakibinin yerde kaldığını görüp topu taca atmış ve bu hareketiyle centilmenlik ödülüne layık görülmüştü. Kayseri Belediye Meclisi, sporu teşvik kapsamında Cenk İşler'e para ödülü vermişti

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@