"Messi de kaçırıyor"

Fenerbahçe ile Kadıköy'de golsüz berabere kalan ve sergilediği performansla galibiyeti kaçıran taraf olan Trabzonspor'da yüzler gülüyor.Zorlu mücadelede iki net gol fırsatından faydalanamayan Olcan Adın'a sahip çıkan Bordo-Mavililerin başkanı Sadri Şener,

Spor 26.09.2012, 09:34

Fenerbahçe ile Kadıköy'de golsüz berabere kalan ve sergilediği performansla galibiyeti kaçıran taraf olan Trabzonspor'da yüzler gülüyor.

Zorlu mücadelede iki net gol fırsatından faydalanamayan Olcan Adın'a sahip çıkan Bordo-Mavililerin başkanı Sadri Şener, önemli açıklamalar yaptı.
 
Başkan Sadri Şener, “Olcan gol kaçırmış ne yapalım? Messi de kaçırıyor. Nasıl bir takım olduğumuzu herkes gördü.Kadıköy’de yapılacak her şeyi yaptık. Kimin şampiyon olacağını kestirmek çok zor” diye konuştu.
 
Şener Barcelona'nın dünyaca ünlü Arjantinli yıldızı Messi'nin de gol kaçırdığına anımsatarak “Olcan da kaçırmış ne olmuş? Trabzonspor'un nasıl bir takım olduğunu büyük takımlar karşısında ölçülür. Herkes gördü nasıl bir ekip olduğumuzu.
 
Kadıköy'de kazanmak için her şeyi yaptık ama şans yanımızda değildi. Bu sene kimin şampiyon olacağını kimin olmayacağını ilan etmek gerçekten zor. Önümüzde Mersin ve Kasımpaşa maçları var. Mersin maçında cezamız bitiyor. Kasımpaşa maçında seyircimize kavuşuyoruz” dedi.
 
Saygı duyuyoruz
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın “Tüm kurullar kararlarını verdi. Şampiyonluğumuz tertemiz. Trabzonspor bu şampiyonluğa saygı duyarsa daha da büyür” ifadelerine de değinen Şener ilginç söylemlerde bulundu.
 
Şener, “Fenerbahçe'ye saygı duymamazlık yapmıyoruz ki. Biz bir şey talep ediyorsak kendi kazandığımız birolayı için talep ediyoruz. Fenerbahçe'ye her zaman saygı duyarız.Neden duymalım ki? Onlar da bize duysun. Zaten onların da bize saygı duyması gerekir” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (2)
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
evet tüm kurullar kararını verdi ve siz mahkemece şikeci çıktınız.tff nin neolduğunu cümle alem biliyor,boş boş konusuyorsun.
ahmet mert 8 yıl önce
Büyük başkan her zaman yanındayız. Senin iddialı olman bile fark yaratıyor. Kulüpten maç öncesi yapılan açıklamalar hem karşı tarafı gerdi, hem de takımımızın motivasyonu, kazanmaya inancı artı. Her zaman böyle. Trabzonspor bu ligde her takımı çok rahat yenecek güçtedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@