Maraton tribün bilet fiyatlarında indirim

Çaykur Rizespor'un maraton tribün bilet fiyatlarında sezon sonuna kadar indirime gidildiği bildirildi.      Kulüp Basın Sözcüsü Aykut Ferah yaptığı açıklamada, maraton tribün bilet fiyatlarının 20 liradan 10 liraya indirildiğini belirterek, ''Sezon içeris

Maraton tribün bilet fiyatlarında indirim

Çaykur Rizespor'un maraton tribün bilet fiyatlarında sezon sonuna kadar indirime gidildiği bildirildi.      

Kulüp Basın Sözcüsü Aykut Ferah yaptığı açıklamada, maraton tribün bilet fiyatlarının 20 liradan 10 liraya indirildiğini belirterek, ''Sezon içerisinde taraftarlarımızın takıma olan desteklerini artırmak için 5 lira olan kale arkası bilet fiyatlarını bir lira olarak değiştirmiştik. Bu kez maraton tribünü bilet fiyatlarında değişikliğe gittik ve 10 liraya indirdik. Torku Konyaspor maçı ile uygulama başlayacak ve sezon sonuna kadar böyle kalacak. Aile türbin bilet fiyatları ise 5 lira olarak satılacak'' dedi. 
     
Taraftarın her geçen gün takıma daha fazla destek verdiğini ifade eden Ferah, ''Taraftarımız gerçekten son maçlarda önemli katkı sağlıyor. Biz de bu desteği artırabilmek adına böyle bir karar aldık. Hafta sonu Torku Konyaspor maçını dolu türbinler önünde oynamak istiyoruz. Taraftarlarımızın bu maçta yanımıza olmasını ve takımlarını doksan dakika desteklemelerini bekliyoruz'' diye konuştu. 
     
Ferah ayrıca, İstanbul'da bazı kişilerin bu ay içerisinde ''Çaykur Rizespor Dostluk ve Dayanışma Gecesi'' adı altında program planlandığını, bu organizasyonun kulüp ile ilgisinin olmadığını sözlerine ekledi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513