7m


7m

hyundai

'Kurulu biz istemedik, istemiyoruz'

Kulüpler Birliği’nin TFF Yönetim Kurulu’nun aldığı olağanüstü genel kurul kararı konusunda bugün bir açıklama yapması beklenirken; alınan bu karara tepki göstereceği belirtildi.Türiye Futbol Federasyonu'nun dün akşam aldığı olağanüstü genel kurul kararına

Spor 29.12.2011, 14:06
'Kurulu biz istemedik, istemiyoruz'

Kulüpler Birliği’nin TFF Yönetim Kurulu’nun aldığı olağanüstü genel kurul kararı konusunda bugün bir açıklama yapması beklenirken; alınan bu karara tepki göstereceği belirtildi.

Türiye Futbol Federasyonu'nun dün akşam aldığı olağanüstü genel kurul kararına Kulüpler Birliği Vakfı'ndan sürpriz bir tepki geldi…


Birkaç saat içinde bu konuda yazılı bir açıklama yapacağı öğrenilen Kulüpler Birliği'nin TFF Yönetim Kurulu'nun aldığı olağanüstü genel kurul kararı konusunda herhangi bir dahlinin olmadığı ortaya çıktı.

TFF yönetim kurulunun aldığı olağanüstü genel kurul kararının “Kulüpler Birliğinin talebi” şeklinde yansımasının ardından birlik, böyle bir taleplerinin olmadığını ve bu konuda olağanüstü genel kurula gidilmesini doğru bulmadıklarını bugün yapacakları resmi açıklamayla kamuoyuna duyuracağı öğrenildi.


Yorumlar (1)
k.alemdar 10 yıl önce
sizi gidi sizi, karda yürür ama iz birakmazsiniz, para para diye bas bas bagirirken böyle talebiniz nasil olurki sizin, biz size inaniyoruz, bunu böyle bilin. biz saftirik miyiz???

Gelişmelerden Haberdar Olun

@