banner526

banner535

Kupada 3. tur programı açıklandı

 Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. turda yapılacak maçların programı belli oldu.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. turda oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:30 EKİM SALI:13.30 Tepecikspor-Gençlerbirliği (Necmi Kadıoğlu)20

Spor 19.10.2012, 23:38
 Kupada 3. tur programı açıklandı

 Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. turda yapılacak maçların programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. turda oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:

30 EKİM SALI:

13.30 Tepecikspor-Gençlerbirliği (Necmi Kadıoğlu)

20.30 Torku Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Konya B BLD Atatürk)

31 EKİM ÇARŞAMBA:

13.00 Arsinspor-Gaziantepspor (Arsin İlçe)

13.00 İstanbul Güngörenspor-Sivasspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Şanlıurfaspor-Orhangazispor (Cezalı)

13.30 Batman Petrolspor-Adanaspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Bandırmaspor-Yimpaş Yozgatspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Dardanelspor-Manisaspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Kızılcahamamspor-1461 Trabzon (Kızılcahamam İlçe)

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Polatlı Bugsaşspor (Seyrantepe Kompleksi Diski Spor Tesisleri)

13.30 Tokatspor-Akhisar Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Ankaragücü-Çorum Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Giresunspor-Mersin İdmanyurdu (Giresun Atatürk)

18.00 Kardemir Karabükspor-Yeni Malatyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Göztepe-Sakaryaspor (İzmir Atatürk)

20.30 Beşiktaş-Ofspor (BJK İnönü)

1 KASIM PERŞEMBE:

13.30 Denizli Belediyespor-Bozüyükspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Balıkesirspor-Turgutluspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Altay-Fethiyespor (Alsancak)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sivas 4 Eylül BLD (Tavşanlı İlçe Ada)

13.30 Gaziantep B BLD-Darıca Gençlerbirliği (Kamil Ocak)

15.30 Kasımpaşa-Kocaelispor (Recep Tayyip Erdoğan)

18.00 Orduspor-Sancaktepe Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

20.30 Medical Park Antalyaspor-Eyüpspor (Akdeniz Üniversitesi)

7 KASIM ÇARŞAMBA:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Sarıyer (Kayseri B BLD Kadir Has)

8 KASIM PERŞEMBE:

13.30 Bayrampaşa-Kartalspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Pendikspor-Sanica Boru Elazığspor (Pendik)

Bu arada, Şanlıurfaspor ile Orhangazispor arasında oynanacak karşılaşmanın yerinin daha sonra TFF tarafından açıklanacağı kaydedildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
resul parlak 8 yıl önce
inönüde kartal avı var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@