banner441

“Kupa Başbakanda” Gününde Buluşuldu

 Hasan Al’ın kaleme aldığı ve geçtiğimiz ay Heyamola Yayınları’ndan çıkan “Kupa Başbakan’da” kitabının imza günü Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlendi. İmza törenine Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Genel Sekreter Temel Kazancıoğlu, eski başkanla

Spor 19.01.2013, 16:18
“Kupa Başbakanda” Gününde Buluşuldu

 

Hasan Al’ın kaleme aldığı ve geçtiğimiz ay Heyamola Yayınları’ndan çıkan “Kupa Başbakan’da” kitabının imza günü Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlendi.
 
İmza törenine Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Genel Sekreter Temel Kazancıoğlu, eski başkanlardan Özkan Sümer, eski asbaşkanlardan Hayrettn Hacısalihoğlu ve Ömer Gürsoy, TFF yönetim kurulu eski üyesi Süleyman Atal, Teknik Direktör Şenol Güneş’in yanı sıra Trabzon milletvekili Volkan Canalioğlu ve çok sayıda Trabzonsporlu katıldı.
 
İmza töreni Trabzonlu sanatçı İbrahim Can’ın açılış konuşmasıyla başlarken, yazar Hasan Al “Alnımızın teriyle hak ettiğimiz kupayı müzemizde görmek istiyoruz” dedi. Özkan Sümer, “Bir kulübün krallığının toplumunun duyarlılığı ile ölçüldüğünü” ifade ederken, Şenol Güneş Hasan Al’ın kitabının medyanın değerini arttıran bir çalışma olduğunu ve bu tip çalışmaların teşvik edilmesi gerektiğine değindi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
deli gibi seven 7 yıl önce
sayin basbakanim.namaz kilip oruc tutuyorsun.allah kabul etsin.bizde elimizden geldigince yarim yamalak yapmaya calisiyoruz..hak yeme denince gözlerim yerinden firliyor..vucudum titriyor.acaba sendede böyle bir his oluyormu? eger oluyorsa hani trabzonsporumun hakki alin teri....kologlu
adil türk 7 yıl önce
Bu şike sürecine Başbakan dolaylı değil alenen ve direkt girmiştir.Hatta meclis bile gece yarısında kanun değiştirmiştir.

Maç oynanırken kuralları değiştirmiştirler..Türkiyenin başbakanı.Feneristanın başbakanı olmuştur.

Bu hatasını en kısa zamanda düzeltmesi ve Trabzonspor camiasından özür dilemesi dileğimizdir.
adan altan 7 yıl önce
şikeyi onlarn medyası da kumpaslarla yine yapıyor.bakın şimdi TSujh n yabancı oyuncu sayısı hakkında fitne çıkarmaya başladuılr.başkanımz bile oyuna geliyor.amaç TSu diriltmek deil.onlarda biliyor alt yapıdan bu küçük şehirden çok yıldız çıkmıcanı TSu içine hapsetmek ve başarlı yabancı yerli oyuncuları almasınn önüne geçmek ve en sonundada bu ligden düşrmek.eğer bşiz yabancı oyuncularımıza onlarn kendi oyuncularna gösterdi sevgi şefkati göstermez ve vefasız kalırsak bunun yarın bedeli ağır olur.bu yıl kadromz herşeye rağmen çok güçlü.bunu biliyolar.özellkle kupa maçlarndan sonra buı şikecilern gözü korktu.lütfen herks sussun ve gündemi takımı takip etsin.yönetim iç ve dış şer odaklarına karşı takımna sahip çık.oyuncuları koruma altına alın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@