vardallar

‘Kupa aldılar cezaları artsın’

Savcı Mehmet Berk, 401 sayfalık iddianamenin son bölümünde şüphelilerle ilgili olarak alt sınırdan uzaklaşarak karar verilmesini istedi.Savcı Mehmet Berk, 22 Mayıs’taki Sivas maçından sonra F.Bahçe’nin şampiyon, 11 Mayıs 2011’deki İstanbul BŞB finali sonr

Spor 11.12.2011, 12:31
‘Kupa aldılar cezaları artsın’

Savcı Mehmet Berk, 401 sayfalık iddianamenin son bölümünde şüphelilerle ilgili olarak alt sınırdan uzaklaşarak karar verilmesini istedi.

Savcı Mehmet Berk, 22 Mayıs’taki Sivas maçından sonra F.Bahçe’nin şampiyon, 11 Mayıs 2011’deki İstanbul BŞB finali sonrası da Beşiktaş’ın Türkiye Kupası’nı kazandığı belirtti.

Berk, söz konusu maçlarda yapıldığı ileri sürülen şike sonucunda diğer kulüpler aleyhine oluşan zararı, bu kulüplerin Avrupa kupalarına direkt katılmaya hak kazanmalarını ve maçlar sonunda yüklü miktarda gelir elde etmelerini dikkate alarak, iki maçtaki şike eylemleriyle ilgili olarak verilecek cezaya alt sınırdan uzaklaşılarak karar verilmesini talep etti.


Yorumlar (1)
EFSANE SUNUCU 10 yıl önce
savcı berkin bu ifadesine dikkat edin bu takımlar kupa alarak diğer takımların maddi ve manevi kayıplarına sebep olmuştur ifadesi bizim şampiyonluğumuzun tescilidir hukukçular dikkat bu ifadeyi bizxim savunmamıza eklesinler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@