vardallar

Küme düşmede ince hesaplar

Küme düşme cezasının kalkıp kalkmayacağı konusundaki tartışmalar sürüyor ancak TFF yönetimindeki üye dağılımı, son karar için ipucu veriyor.15 kişilik yönetimde yer alan 5 Fenerbahçeli ve 3 Beşiktaşlı üyenin ‘evet’ demesi küme düşmenin kaldırılması için y

Spor 15.12.2011, 12:32
Küme düşmede ince hesaplar

Küme düşme cezasının kalkıp kalkmayacağı konusundaki tartışmalar sürüyor ancak TFF yönetimindeki üye dağılımı, son karar için ipucu veriyor.

15 kişilik yönetimde yer alan 5 Fenerbahçeli ve 3 Beşiktaşlı üyenin ‘evet’ demesi küme düşmenin kaldırılması için yeterli.

15 kişilik yönetim kurulunda 8 üyenin olumlu görüş bildirmesi halinde talimat değişiyor. Yönetim Kurulu'nda 5'er Fenerbahçeli ve Galatasaraylı, 3 Beşiktaşlı, 1'er de Trabzonsporlu ve Bursasporlu olmak üzere 15 üye var.

58. MADDEDE İSTENEN DEĞİŞİKLİKLER

Küme düşme cezasının kalkıp kalkmaması için tartışmalar sürüyor ancak TFF yönetimindeki üye dağılımı, son karar için ipucu veriyor. 15 kişilik yönetimde yer alan 5 Fenerbahçeli ve 3 Beşiktaşlı üyenin ‘Evet’ demesi küme düşmeyi kaldırıyor. Trabzonlu Atalay ve G.Saraylı Gümüşdağ da teklifi sıcak bakıyor.


Yorumlar (6)
mscelebi 10 yıl önce
benden buraya kadar daha ne futbol izlerim ne trabzonsporun maçını seyrederim. ligi hepberaber bitiriyorlar. la şike yaptınız ve yakalandınız.Daha ne olmasını bekliyorsunuz. Yapılacak basit feneri düşür şampiyonluğu trabzona ver. mağduriyetin böylesi ne görüldü ne duyuldu...
mavi ay 10 yıl önce
Artık yorum yazmanın yapmanın bir nedeni kalmadı şu futbol federasyonunda dönen tezgah,tolap,pislik kısaca futboldan soğudum artık takımımın malubiyeti bile beni eskisi gibi etkilemez oldu bütün bunlar bu ülkenın yıllardır nasıl yönetildiğinin özetidir. Burası Türkiye burada her şey heran olabilir .
tscolic 10 yıl önce
Türkiyede neden haksızlığa karşı çıkan gerçek bireyler yok ve neden pasif bir toplumuz. Yada Trabzonspor Türk takımı değilmi acaba.Türk tarihini derinelemsine araştıracağım.Trabzon neden sevilmiyor diye.
ADIL 10 yıl önce
TFF üye dağılım sistemi değiştirilmeli.İlk ona giren her takım üye bulundurmalı.Adalet böyle dağıtılır.Tekelcilikle bu işler olmaz.
bombaci 10 yıl önce
sezon başında üyeler secilirken bu belliydi coğunluk kımdeyse onun dediği olur bu ülke böyle futbolun artık temiz yönedilemeyecei aşıkar cünkü bu bir semaye işi cok büyükk paralar varkı kirli eller bütün bu işin içinde
osden 10 yıl önce
Siz evet demeyin..Onlar kendilerini aklasınlar..Bu aklanma onlara yeter..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@