7m


7m

hyundai

Kulüpler'den 'olağanüstü' toplantı!

Türkiye Futbol Federasyonu'nun disiplin talimatının 58. Maddesi ile ilgili aldığı olağanüstü genel kurul kararının ardından Kulüpler Birliği de olağanüstü toplantı kararı aldı… TFF'nin aldığı bu sürpriz olağanüstü genel kurul kararın ardından bazı kulüple

Spor 02.01.2012, 12:41
Kulüpler'den 'olağanüstü' toplantı!

Türkiye Futbol Federasyonu'nun disiplin talimatının 58. Maddesi ile ilgili aldığı olağanüstü genel kurul kararının ardından Kulüpler Birliği de olağanüstü toplantı kararı aldı… 

TFF'nin aldığı bu sürpriz olağanüstü genel kurul kararın ardından bazı kulüplerin buna şiddetle tepki göstermesi ve “Birlikten çekiliriz” tehdidi savurması Kulüpler Birliği'nin olağanüstü toplantı kararı almasına neden oldu.

Federasyonun aldığı sürpriz kararla gerilen ortamın ardından kulüpler birliğinin Perşembe günü saat 13.30'da yapacağı zirve merak konusu oldu.

Kulüp başkanları medya üzerinden yaptıkları demeç savaşının ardından bu kez kozlarını Perşembe günü kapalı kapılar ardında paylaşacak.

Birlik, Perşembe günü yapacağı toplantıda 26 ocak'ta yapılacak olan genel kurulla ilgili görüş alışverişinde bulunarak ortak bir karar çıkarmaya çalışacak.


Yorumlar (3)
YADELLERDEN 10 yıl önce
Toplanın,dağılın,yine toplanın,yine...Ömrünüzü,FB'yi kurtarmak adına feda ediyorsunuz.Ama çaresi yok,birlikte eskiyecek,perişan olacaksınız.İnsan içine çıkamayacak hale geleceksiniz.Nerede yaşayacaksınız?Başka TÜRKİYE yok...
kayalık 10 yıl önce
UEFA'nın geçireceği deyneğin ucu göründü herhalde! günü kurtarmaya çalışıyor MALİ ve etrafındaki yardakçıkarı!Şatilla kasabı olarak bilinen ve Filistinlileri katlettiren ARIEL ŞARON geliyor aklıma!
k.alemdar 10 yıl önce
delikanli ve cesur adam, ahlak, hak hukuk adalet duygulari daima ön planda olan adam bu toplantida masaya yumrugunu vurmalidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@