alexa metrics

banner536

Kulüpler play - off'a karşı!

Kulüpler Birliği Ankara'da biraraya geldi. Kulüplerin play-off uygulamasının ortamı gerdiği gerekçesiyle önümüzdeki sene ağırlıklı olarak play-off'suz bir düzenleme isteğinde görüş bildildirdiği öğrenildi. Beşliktaşlı yönetici Ahmet Kavalcı'nın görüş bild

Spor 17.04.2012, 16:37
Kulüpler play - off'a karşı!

Kulüpler Birliği Ankara'da biraraya geldi. Kulüplerin play-off uygulamasının ortamı gerdiği gerekçesiyle önümüzdeki sene ağırlıklı olarak play-off'suz bir düzenleme isteğinde görüş bildildirdiği öğrenildi.

 

Beşliktaşlı yönetici Ahmet Kavalcı'nın görüş bildirmediği konuyla ilgili olarak Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda ve Avrupa Grubu'nda mücadele eden diğer 7 kulübün tamamının bu uygulamadan duyduğu rahatsızlığı bildirdi. Ligi dokuzuncu ile 18'inci bitiren takımların katıldığı Spor Toto Kupası'nın da ekonomik anlamda kulüpleri daha da zorladığı konusunda görüş birliğine varıldı.

 

Toplantıya katılan Gaziantepspor avukatının kulüpte yaşananlarla ilgili bilgi vermesinin ardından vakıf üyelerinin Yıldırım Demirören'nden boşalan Kulüpler Birliği Başkanlığı için 5 Haziran'da Ankara'da seçim yapma kararı aldığı, bir sonraki toplantısının ardından Türkiye Futbol Federasyonu'na play-off için son kararını bildirecek.

 

Öte yandan Ankaragücü başkanı İlyas Ertan Sümer'in 22 takımla olmasını isterken, Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin karşı çıkarak, "Biz bu sene niye mücadele ettik" dediği öğrenildi.


Yorumlar (3)
penalti 10 yıl önce
Kurdunuz bir şebeke bağla babam bağla fener şike yaptı düşürme fenerliyi başkan yap süreci 7 ay beklet ardından play off play aut ne kadar play varsa ekle hemen sonrasında fenerbahçemiz diyen bir sekiztaşlıyı dayatma ile başkan yap ayarlamaca kurmaca takla alayı var futboldan tek kelime ile iğrendim
OnAir_TS 10 yıl önce
biliyoruzki atttiginiz adimlarda evvela kulübün menfaatlerini göz önünde bulunduruyorsunuz, fakat takimi play off tan cekip bunlarin oyununu bozmaklada kulübün onurunu göz önünde bulundurabilirsiniz.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Hep mehmet ali aydınların suçu bu saçma play-off'u o çıkardı ve Türk futbolunu ne hale soktu sonra da hiçbir şey olmamış gibi çekti gitti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@