vardallar

Kulüpler Birliği toplantısı ertelendi

Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı ve Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, yarın yapılacak Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı'nın ertelendiğini açıkladı.Hasan Akıncıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, futbolda son bir kaç gündür yaşanan

Spor 04.12.2011, 13:21
Kulüpler Birliği toplantısı ertelendi

Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı ve Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, yarın yapılacak Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı'nın ertelendiğini açıkladı.

Hasan Akıncıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, futbolda son bir kaç gündür yaşanan gelişmelere dikkati çekti. Akıncıoğlu, açıklamasında şunları kaydetti:

 ''Bu sıcak gelişmeler nedeniyle Süper Lig Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyesi Spor Toto Süper Lig kulüp başkanlarının ve TFF Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın şahsi programlarında önemli değişiklikler yapmak zorunda kalmaları nedeniyle, yarın saat 14.00'te Antalya'da gerçekleştirilecek Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı, ertelenmiştir.''


Yorumlar (1)
cingün 10 yıl önce
Yüzleri mi kaldı da toplanacaklar.

Olmadı mı beyler, aziz ağanızı kurtaramadınız mı?

demek ki %80 ınız bu şikelerin içindesiniz ki, şimdiye kadar şikeleri utanmadan yaptınız ki, yeni şike yasasını meclise kadar giderek çıkartmağa uğraştınız. aldınız mı şimdi cevabınızı.

hiç zevk vermez, böyle kişilerin yöneteceği türk futbolu kimseye.

şimdiden başladılar ve de seyrediyoruz sonuçları belli hakem şikeleriyle belli bazı maçları..

Alışmış kudurmuştan beterdir. bugüne kadar bu işe alışanlar, bu işlerden yani şike işlerinden nemalananlar kolay kolay vazgeçerlermi bu sevdadan.

şimdi de gücü yeten bazı hakemlerle işi götürüyor.

hey istanbolun 3 böyyük kulübü, hanginiz daha başarılı hakemleri ikna ederseniz o şampiyon olur.

hade bakayım düşün yollara. nasılsa hakem şikesinin hiç bir zararı yok. baksanıza geçen yıl o kadar hakem şikesi yapıldı da hiç bir hakem aleyhinde soruşturma açıldı mı, açılmadı...demek ki bu tip hakemler ve bu tip hakemleri bazı maçlara veren bazı yetkili kişiler için en tehlikesiz şike hakem şikesini yapmaktan geçiyor. hayırlı olsun böyle utanmazlara.

bu mikropların Türk futbolundan temizlenmesi ancak önceki şike kanununun yürürlükte kalmasıyla mümkündür.

adamlar isyana kalktılar, öyle de kanun olurmuymuş diye. niye, yarası olan gocunur, kanun size şike mi yapın diyor. yapmayın..size kim hesap sorar ki, ama çoğunuzun niyetleri kötü. şikelerin nemasından yoksun olacaksınız onun için utanmadan karşı çıkıyorsunuz 6 ay önce çıkartılan şike kanununa, ama sayın Gül de suratınıza böyle çarpar işte.

hiç utandınız mı acaba....????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@