Kulüpler Birliği: Aydınlar devam et

Kulüpler Birliği Vakfı: "TFF yönetiminin, içinde bulunulan hassas dönemde göreve devam etmesi Türk futbolunun geleceği açısından zaruridir"Kulüpler Birliği Vakfı, Türkiye Futbol Federasyonu yönetiminin, içinde bulunulan "hassas dönemde" göreve devam etmes

Spor 30.01.2012, 15:36
Kulüpler Birliği: Aydınlar devam et

Kulüpler Birliği Vakfı: "TFF yönetiminin, içinde bulunulan hassas dönemde göreve devam etmesi Türk futbolunun geleceği açısından zaruridir"

Kulüpler Birliği Vakfı, Türkiye Futbol Federasyonu yönetiminin, içinde bulunulan "hassas dönemde" göreve devam etmesinin Türk futbolunun geleceği açısından zaruri olduğunu, bu konuda her türlü desteklerinin olduğunu bildirdi.

Kulüpler Birliği Vakfı'ndan, görevi bırakacağı yönünde spekülasyonlar yapılan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve yönetimine, göreve devam etmeleri yolunda destek geldi.

Bugün saat 15.00'te İstinye'deki binasında toplanan TFF yönetimine destek veren Kulüpler Birliği Vakfı'ndan yapılan yazılı açıklamada, ''Kulüpler Birliği Vakfı üyesi olan Spor Toto Süper Lig kulüplerinin büyük çoğunluğu olarak, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu'nun içinde bulunduğumuz bu hassas dönemde görevlerine devam etmelerinin, Türk futbolunun istikbali açısından çok zaruri olduğunu ve bu hususta her türlü desteğimizin mevcudiyetini kamu oyunun bilgilerine arz ederiz'' denildi.

Bu arada açıklamanın, TFF'nin İstinye'de gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı devam ederken yapılması dikkati çekti.

 

Yorumlar (5)
Eye Of The Tiger 9 yıl önce
Önce ortaya koyduğun pisliği temizle ondan sonra da 1 dakka daha durma defol git...
k.alemdar 9 yıl önce
gelin etmeyin, futbolumuzu batirmayin, iyi kötü haftadan haftaya bir heyecanimiz var, bunu elimizden almayin, birseylerin ugruna insanlari kandirmayin, göreve devam edip verin kararlarinizi, degmez bir fener ugruna güzelim futbolu yalan dolana dönüstürmeye, sayet gideceksen futbolu kurtar öyle git, m. ali aydinlar.
ADIL 9 yıl önce
Yok öyle korkaklar gibi kaçmak.Doğru olanı yapsın öyle gitsin.Şikecileri korumayı bıraksın.
burak_han 9 yıl önce
aydınlara devanm et diyerek destek verek kulüplere herşey mubah.bunlara şikede yapacaksın,teşvikte vereceksin.ekranlarda zırzır ağlayan bunlar herşey haktır.ağlamalırnın timsah gözyaşları olduğu,kendilerine biçilen rollerini oynadıkları yaptıkları şu açıklamadanda gayet net anlasılmaktadır.
YADELLERDEN 9 yıl önce
Açıkça,''pislik üstüne yeni pislikler,yeni sıkıntılar yarattın,hepsini HAKÇA TEMİZLE ve ondan sonra nereye gidersen git''demek istemişlerdir...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@