7m

7m

hyundai

Kuleyin: Ses ver Kongre!

"Ya Bank Asya, ya kupa Sadri Şener'i yalnız bıraktık" sözleriyle gündem oluşturan Trabzonspor'un eski Ankara temsilcisi İşadamı Şükrü Kuleyin, bu seferde yine çok konuşulacak açıklamar yaptı.SES VER KONGRE ! "Kuleyin yaptığı açıklamada şunları söyledi: "B

Spor 23.12.2011, 11:10
Kuleyin: Ses ver Kongre!

"Ya Bank Asya, ya kupa Sadri Şener'i yalnız bıraktık" sözleriyle gündem oluşturan Trabzonspor'un eski Ankara temsilcisi İşadamı Şükrü Kuleyin, bu seferde yine çok konuşulacak açıklamar yaptı.

SES VER KONGRE !
"Kuleyin yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bu seferki slogan ses ver kongre! Şuanda ülkemizde Fransız sömürgecilerine karşı tepki gösteriyoruz. Doğru bir tepki gösteriyoruz. Haftasonu yapılacak Mali Kongre'de de İstanbul sömürgecilerine de tepki vermemiz lazım. Ordu maçında pankart açıp, başkanımıza destek olduk. Ulusal basında ses getirdik.

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR

İşte bizim istediğimiz bu. Kişilerle işimiz yok; işimiz kurumumuzla kurumumuzu yönetenlere destek olmak. Gün eleştiri günü değil. Gün saha sonuçlarına göre yorum yapma zamanı da değil. Gün kusur arama günü değil. Herşeyin bir zamanı var. Ama o gün bugün değil. Bugün birleşme günü, bugün beraberlik günü bugün tek ses günü tüm Türkiye'ye gücümüzü gösterme günü. Asalatemizi ve onurumuzu ortaya koyma günü. Bu kongre hak arama günü emeğimizi çalanlara tepki koyma günü.

TÜRKİYE BİZİ KONUŞACAK
Son söz: Kurtuluş Savaşında Sivas ve Erzurum kongreleri emperyalizme ve sömürgecilere karşı hakkımızı arama hakkımızı koruma ve emperyalizme karşı birleşme kongreleriydi. Bu kongrede de tüm Türkiye'deki İstanbul hegomanyasına, İstanbul emperyalizmine karşı yıllardır ezilen diğer kulüplerimizin de hakkını arayan bir kongre olmalıdır.

Trabzonspor, yeniden anadolunun gözbebeği hak arayanı haksızlığın karşısında direnen hesap veren değil hesap soran, kurum olmalı. Mali Kongrede, tüm Türkiye'ye Trabzon'un ve Trabzonspor'un gücünü gösterme zamanıdır"


Yorumlar (15)
ismar 10 yıl önce
Bu Şehrin ve bu Kulübün senin gibi yürekli,Cesur ve Hak arayan gerçek TS lu iş adamlarına ihtiyacı var AĞZINA SAĞLIK
BordoMaviTrb 10 yıl önce
Şükrü Abim Helal Senin bir çok iş adamının, vekillerimizin, desteğine ihtiyaçı olduğunu TRABZONSPORUMUZUN ne güzel belirtmişsin.. Hep Destek Tam Destek...
ksurmeneli 10 yıl önce
iste bu!!! agzina saglik, keske herkes dediklerini anlasa
Ahmet korkmaz 10 yıl önce
Agzına saglık şükrü abim yine döktürmüşsün..artik senin de dedigin gibi 'ya kupa ya bank asya'...seni onumuzdeki donemde yönetici sifatiyla gormek isteriz zira senin gibi lafini esirgemeyen mert insanlara ihtiyac var...
alperto 10 yıl önce
Şimdi moda bordo mavi,büyük başkan iyiki varsın,7.şampiyonluk hepimize hayırlı olsun...
alperto 10 yıl önce
senın gıbı bır yonetıcımız daha olsa vallahı bızı kımse tutamaz ne turkıyede nede avrupada ıyıkı varsın takıpcınızız basarılar ınsallah bu yazıları bazıları okurda ders alır
ADIL 10 yıl önce
Söylediklerin bizimde düşündüklerimizdir.Gün bugündür.
fage 10 yıl önce
sayın kuleyin , gerçekten birlik olmalı.ancak 29milyon olan borç 3 yıl geçti şu an kaç lira bunu da incelemeli.yapılan transferler sizce doğru mu?birlik olalım ve bu transferleri de görüşelim lütfen.alt yapıdan bir futbolcu çıkaramadık yıllardır; birlik olup bu durumu masaya yatıralım.sizleri ve bütün camiayı göreve davet ediyorum.gün birlik günüdür.selamlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@