Kombine satışları 4 Temmuz'da

 Trabzonspor'un 2012-2013 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı resmi müsabakalar için kombine kart satışlarına 4 Temmuz Çarşamba günü başlanacak.  Kombine kart satışlarında eski kart sahipleri 13 Temmuz’a kadar yerlerini tekrar satın alabilece

Spor 26.06.2012, 12:41
Kombine satışları 4 Temmuz'da

 

Trabzonspor'un 2012-2013 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı resmi müsabakalar için kombine kart satışlarına 4 Temmuz Çarşamba günü başlanacak. 

 

Kombine kart satışlarında eski kart sahipleri 13 Temmuz’a kadar yerlerini tekrar satın alabilecekler.

 

Genel satış dönemi ise 14 Temmuz’da başlayacak. Bunun yanında isteyen taraftarlar 4-13 Temmuz tarihleri arasında geçen yıl satılmamış yerlerin sahibi olabilecekler.

 

Mevcut kombine kart sahiplerine yüzde 10, bayanlarla, 2000 ve yukarı doğumlu çocuklara da yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

 

Kombine kart satışlarında kredi kartıyla yapılacak ödemelerde kulübümüz tarafından 5 taksit imkanı sağlanacak. Ayrıca VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ve Denizbank Trabzonspor Bonus Taraftar Kredi Kartı ile yapılacak kombine kart alımlarında yüzde 10 indirim ile 12 taksit fırsatı tanınacak. VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ile alışveriş yapan taraftarlarımıza banka tarafından 6 aylık Trabzonspor Resmi Dergisi aboneliği hediye edilecek. Kombine kartlarının satın alındığı anda teslim edilecek ve Avrupa Kupaları dahil tüm resmi müsabakalarda geçerli olacak.

 

Kombine kart sahibi olmak isteyen bordo mavili taraftarlar Sadri Şener merkezinin dışında Trabzonspor internet sitesi aracılığıyla da satın alımı gerçekleştirebilecekler.

 

Web üzerinden gerçekleştirilecek satışlarda alınması düşünülen koltuklarda sahanın görüntüsünü izleme fırsatı bulunabilecek.

 

Trabzonspor web sayfasından kombine kart satışları 14 Temmuz tarihinde başlayacak. Kulüp tarafından yapılan uyarıda kombine kart almak isteyen taraftarların alışveriş esnasında yanlarında üzerinde TC Kimlik numarası yer alan bir kimlik kartı bulundurmaları gerektiğine dikkat çekildi.

 

Buna göre 2012-2013 sezonu kombine kartları şu fiyatlardan satışa sunulacak:


KALE ARKASI


300 TL


MARATON E-H


350 TL


MARATON A-D


450 TL


MARATON B-C-F-G


600 TL


KAPALI A-D-E-H


1.250 TL


KAPALI B-C-F-G


1.500 TL


 VIP


3.000 TLTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
kalecik 9 yıl önce
kombine fiyatları makul geçen yılki fiyatlar, 3 maçlık ceza unutulmamalı taraftar izleyemeyeceği maç için niye para ödesin, taraftar grupları tamamı deniz tarafındaki kale arkasından kombine alsa bütün stadın ambiansı değişir parça parça görüntü olmuyor gerçek taraftar lig tv değil kombine alır deplasman maçlarını da dışarıda izle hatta radyodan dinle ama kombine al
holamana 9 yıl önce
Hem kulube uyeyim hemde taraftar kartim var ama hicbir indirim alamiyorum, bu nasil is. Benim neden ayricaligim yok peki.
seplam 9 yıl önce
Bu yıl türkiyede ve trabzonda futbol dan kimse birşey belemesin Trabzonspor konbine satamayacak kim gidecek maca hem pahalı ,hem 4 mac ceza, hem transfer yok, hemde SENİN ŞAMPİYON YAPILMIYACAGIN bilindigi bir ligde oynuyorsun kim gider daha macaaa
Ahmert 9 yıl önce
Kombine almayın!
kalecik 9 yıl önce
barış memişle ilgili hep olumsuz,kombineye karşı.. nasıl taraftarlık bu 21 yaşındaki çocuğa bir şans veriliyor bir sürü olumsuz yorum zamanında ogünü, lemiyi, hamdiyi de canından bezdirmişlerdi. cezalı maçları çıktıktan sonra bile 20 küsur maçı maratonda 350 tl ye kombine almayacak taraftar siz lig tv abonesi olun o fener için elinden geleni ardına koymaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@