Kızılcık'tan Trabzonspor'a ziyaret

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, Trabzonspor kulübünü ziyaret ederek, Trabzonspor teknik heyet ve oyuncularla bir araya geldiler.FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN.Vali Kızılcık, ziyarette yaptığı konuşmada, ‘Gönül Elçileri’ projesi hakkında

Kızılcık'tan Trabzonspor'a ziyaret

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, Trabzonspor kulübünü ziyaret ederek, Trabzonspor teknik heyet ve oyuncularla bir araya geldiler.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN.

Vali Kızılcık, ziyarette yaptığı konuşmada, ‘Gönül Elçileri’ projesi hakkında bilgi vererek, “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 19 Aralık 2012 tarihinde Ankara'da Sayın Başbakanımız’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi himayesinde  ‘Gönül Elçileri’ projesi 81 ilde başlatılmıştır. Söz konusu projeyle toplumda gönüllülük kavramına yönelik farkındalığın geliştirilmesi, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak gönüllü sayısının arttırılması, insan kaynağı ihtiyacının güçlendirilmesi ve gönüllü çalışanın yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır. 2 yıl devam edecek olan proje farklı alt projelerden oluşmaktadır” dedi.
 
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, anlamlı projeye herkesin destek vermesi gerektiğini vurguladı.
 
Vali Kızılcık’ın eşi Sema Kızılcık ise Trabzonspor Kulübü’nden sürekli destek gördüklerini dile getirerek, “Trabzon’da bulunduğumuz 4 yıl boyunca her konuda kulübümüzden destek gördük. Bu nedenle yetkililere teşekkür ederiz” dedi.
 
Yapılan konuşmaların ardından Vali Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, teknik heyet ve Trabzonspor futbolcularının yakalarına proje için hazırlanan rozetleri taktılar.
 
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Yılmaz Büyükaydın ile Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise Vali Kızılcık ve eşine üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu Trabzonspor formalarını hediye ettiler.
 
Ziyaret projeyle ilgili kamu spotunun izlenmesi ve toplu halde basın mensuplarına görüntü verilmesiyle son buldu.

HABERE YORUM KAT
Haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler