7m

7m

hyundai

tamfinans

Kısmet Erkiner'in bomba sözleri

Uluslar arası Spor Mahkemesi (CAS) hakimi Kısmet Erkiner, Fenerbahçe’nin UEFA aleyhine CAS’a açmış olduğu dava nedeniyle UEFA’nın CAS’a gönderdiği savunmadan okuduğu bölümde UEFA’nın Fener’in yöneticilerinin şike yaptığı konsunda emin olduğunu CAS’a bildi

Spor 31.01.2012, 19:08
Kısmet Erkiner'in bomba sözleri

Uluslar arası Spor Mahkemesi (CAS) hakimi Kısmet Erkiner, Fenerbahçe’nin UEFA aleyhine CAS’a açmış olduğu dava nedeniyle UEFA’nın CAS’a gönderdiği savunmadan okuduğu bölümde UEFA’nın Fener’in yöneticilerinin şike yaptığı konsunda emin olduğunu CAS’a bildirdiği ortaya çıktı.

Erkiner Fener’in CAS’a açtığı dava nedeniyle UEFA’nın nın bu kuruma verdiği savunmada Trabzonspor ve Beşiktaş’ın suçsuzluğuna inandığınıda ortaya koydu.

İŞTE O VİDEO

CAS hakimi Erkiner katıldığı TV proğramında sunucunun Beşiktaş ve Trabzon’un daha ağır cezalar almasımı gerekir şeklindeki sorusuna UEFA’nın CAS a gönderdiği savunmadadan okuduğu bir bölümü örnek göstererek, "Zannetmiyorum. O konuya da değinmedik ama UEFA’nın savunmasında şöyle bir bölüm var. Diyorki Fenerbahçeli yöneticiler şikeye karışmışlardır. Kulübün suçlu bulunmaması için yüzde bir bile ihtimal yoktur. Buna karşılık TRABZONSPOR ve Beşiktaş’ın yetkililirenin aynı durumda olduklarına dair yeterli delil bulunmamaktatıdır"


Yorumlar (19)
hakan şalcı 10 yıl önce
şimdi ulusal medyadaki haberleri okuyorum onlar tam tersi haberler yapıyorlar.MAA istifa nedeni fenerbahçe ye haksızlık yapıldıgından dolayı oldugunu söyluyorlar.cas hakımının açılamalarında FB haksızlık oldugunu söylemiş bu nedenle istifa etmiş
deli gibi asik 10 yıl önce
degerli haber61 yetkilileri aydinlari haberim yok dedigi raporlarin icerigi neymis?bilgilendirirseniz sevinir.6 kasim 3 eylül bu ne raporu?
bordomaviiii 10 yıl önce
ustad senin o izledigin haberleri yapanlar spor yazarı,haberci v.b. sıfata girmiyen,sadece sikeciler bu işden nasıl yırtar onun hesabını yapan fenerin .m bitleridir...
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Kısmet erkiner bravo işte fenerin gerçek yüzü ortaya çıktı.Biz suçsuzuz diye palavra atarak kendilerini temiz sananlara kapak olsun! Kısmet erkiner düşürün şu feneri lütfen.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Kısmet ERKİNER FB nin en son kozuydu onuda kullandılar gereğini yapma niyetinde olan Aydınlarda hemen istifa edip Türk futbolunu yarattığı kaosun açmazın içinde bırakarak gitmiştir.Türk futbolunu karanlığa gömenlere,bubu Fb yi kurtarmak adına yapanları TÜRK FUTBOLU ASLA UNUTMAYACAKTIR.
ismar 10 yıl önce
inanma kardeşim yalannnnn
astecs 10 yıl önce
kısmet erkiner uefanın düşüncelerini söylemiş kendi düşüncelerini bir tv kanalında izledim fenerbahçe temizdir diyor..şike sahaya yansımamıştır diyor içeride ne hakem var ne de topçu var diyor...düşünceleri fenerin temiz olduğu yönünde...
ismar 10 yıl önce
Madem biliyordun 6 aydır neden konuşmadın tam TFF göreve devam kararı almışken,şike kararlarını sonuçlandırma çalışmalarına başlayacağı gün mü aklına geldi bence buda zaman ayarlı bir oyun,FB liler bu adamdan davacı olmalı niye şimdiye kadar konuşmamışta susmuş manidar değilmi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@