vardallar

Kılıçdaroğlu'nun şike yorumu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şike yasası konusunda yaşanan tartışmalara ilişkin bir soruyu "Yasa tekrar parlamentodan geçerse, Cumhurbaşkanı'nın yapacağı bir şey var, o da yürütmenin durdurulması ve iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvurmaktır.

Spor 09.12.2011, 14:33
Kılıçdaroğlu'nun şike yorumu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şike yasası konusunda yaşanan tartışmalara ilişkin bir soruyu "Yasa tekrar parlamentodan geçerse, Cumhurbaşkanı'nın yapacağı bir şey var, o da yürütmenin durdurulması ve iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvurmaktır. Onun dışında yapacağı çok bir şey yoktur" diye cevapladı.


Yorumlar (2)
cingün 10 yıl önce
hani gandi bey, erdoğanın her söylediğinin tersi tarafta duruyordun da, ne oldu sana böyle birden bire, KALECİ LEFTERDEN DOLAYI çakma f.bahçeli oldun diye ni f.bahçeye tam destek verdin. bir de c.başkanına akıl veriyorsun şöyle yap böyle yap diye.

sayın gül senden akıl istemiyor. akıl buldunsa kendine sakla..yani aklınca akp yi karıştıracak. anayasa mahkemesine gönder diyor. bir de dün sendikalara sokaklara dökülün diyor. provokatörmüsün be adam nesin. senin işin gücün ortalığı karıştırmak, ortamı germekmidir. chp de karıştırmadığın, bulaştırmadığın iş bırakmadın.

fitnecilikten başka bir şey bilmezmisin sen be adam..
YADELLERDEN 10 yıl önce
Sayın Kılıçdaroğlu ! Şimdi sen,şike ile ilgilenmiş mi olyorsun,böyle söylemekle?Söylediğini bilmeyen mi var?Yasanın,ağzının-burnunun kırılmasına baştan ''koymadığın''tavırdır bizim baktığımız...Şikeyi,cezasız bırakmak istiyorsunuz üç parti olarak...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@