7m


7m

hyundai

Kılıç: Tolga Zengin'i kutluyorum

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Trabzonspor'un kaptanı Tolga Zengin'i İspanya'daki Athletic Bilbao maçında İspanyolların başına attığı ekmeği öpüp kenara koyduğu fotoğrafın yılın fotoğrafı seçilmesi üzerine tebrik etti.Bakan Suat Kılıç, "Maç sırasında

Spor 04.01.2012, 16:43
Kılıç: Tolga Zengin'i kutluyorum

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Trabzonspor'un kaptanı Tolga Zengin'i İspanya'daki Athletic Bilbao maçında İspanyolların başına attığı ekmeği öpüp kenara koyduğu fotoğrafın yılın fotoğrafı seçilmesi üzerine tebrik etti.

Bakan Suat Kılıç, "Maç sırasında kafasına atılan ekmeği öpüp alnına götüren Tolga Zengin'in bu karesi İspanya'da yılın fotoğrafı seçildi. Tolga'yı kutluyorum" dedi.


Yorumlar (5)
beylul 10 yıl önce
Siz sayın Bakanım! ekmeği ve emeği çalınanları değil,hakkımızı gasp edenleri kutlayin,yasa çıkartılması,ŞİKE bu kadar sulandırılması,bekletilmesi zaten niyeti belli çevreleri kutsadığınız gibiTolga için empati yapmayin biz gerçeği görüyor FEDERASYON kararını bekliyoruz.Hakkımızı versinler,verdirin hak edenin hakkını TRABZON camiası sizi kutlasın bakanım...
başka ts yok 10 yıl önce
birisi sayın bakana tolganın trabzonsporda olduğunu söylesin
ÖMER GÜN 10 yıl önce
Aynen katılıyorum, imza...
Sezai Uysal 10 yıl önce
Bakan bey Trabzonspor lu tolga zengin niye demiyo fenerlilerden mı cekiniyo acaba ?
şafak 10 yıl önce
Tolga'nın emeklerini çalana gereğini yap adaletli bir adamsan. Ama taraf olmak, adaletsizlik yapmak sizin kanınızda var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@