alexa metrics

banner536

Kasımpaşa TFF'ye başvurdu

Kasımpaşa Kulübü, Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun lacivert-beyazlı takımın yedek kulübesinde bulunanlara küfrettiğini savunarak, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) başvurdu.Kulüpten

Spor 28.02.2013, 17:46
Kasımpaşa TFF'ye başvurdu

Kasımpaşa Kulübü, Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun lacivert-beyazlı takımın yedek kulübesinde bulunanlara küfrettiğini savunarak, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) başvurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında, 24 Şubat Pazar günü oynanan Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında, sarı-lacivertli takımın kaptanı Emre Belözoğlu'nun maçın 74. dakikasında lacivert-beyazlı ekibin yedek kulübesine küfrettiği savunularak şu ifadelere yer verildi:


''24.02.2013 tarihinde oynanan Fenerbahçe A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş. müsabakasının 74. dakikasında Fenerbahçe futbolcusu Emre Belözoğlu, Kasımpaşa yedek kulübesine dönerek kulübede bulunan temsilcilerimizi hedef alacak şekilde ağır derecede ağza alınmayacak küfürler etmiştir. Emre Belözoğlu'nun bu saldırısı resmi yayıncı kuruluş olan Lig TV'den temin ettiğimiz maç görüntüsünde de açıkça ortaya çıkmaktadır. Söz konusu görüntüler ışığında ilgili oyuncunun Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi hususunda Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunduğumuzu kamuoyunun bilgilerine sunarız.

KASIMPAŞA A.Ş. YÖNETİM KURULU''


Yorumlar (4)
Ergün Özşahin 9 yıl önce
Şu PFDK ve Tahkimdeki zavallılar bu seferde derler; dudak okutacak bilirkişi yoktu, karakter olarak Emre sövmez, çok kültürlü hayran kaldık. Meıreles te demiştiler ya! O Meıreles çok kültürlü Emre de öyle, günahını almayın Kasımpaşayı da mahkemeye verirler Hakemi verdikleri gibi. Onun için Kasımpaşa bir daha düşünsün!
murat toygar 9 yıl önce
bu defa da hakem görmedi ne yapalım olur. pfdk fenerli olunca zaten affeder.
Ersen Çalık 9 yıl önce
Emre küfretmemektedir. O sırada ağzından yüksek gerilim taşıdığından bir takım sıvılar çıkmış ve seni seviyorum şota hocam derken ağzından çıkan sıvılar dolayısıyla durumu şota küfür gibi algılamıştır. Zaten kendisi de tam olarka Türkçe bilmeyip Türkçemizin küfürlerine hakim olmadığı kanaati kurulumuz tarafından değerlendirilmektedir. Kamuoyuna duyurulur. Nasıl kıvırabildim mi işi ?
TOLGA 9 yıl önce
Yaaa siz nasıl insanlarsınız hangi zihniyeti taşıyorsunuz,neye hizmet ediyorsunuz bunu anlayamıyorum yaa hadi biriniz öyle diğeriniz böyle yaaa sizin içinizde hiçmi insan yok yaa ve o insanların içinde gurur şeref yok. nasıl eve gidince cocuklarınız size baba diyor sizde o cocuklara dürüstlük öğretiyorsunuz acaba. bunları cok merak ediyorum birisi bana bunları anlatsın yaa

Gelişmelerden Haberdar Olun

@