banner536

banner526

banner533

Karaman ve teknik heyet Güneş'in yanında

Trabzonspor'da hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor.Dün oynanan Elazığspor maçının hemen ardından istifa eden Şenol Güneş'in ardından başlayan istifa depremi bugünde devam etti. Önce Ünal Karaman ve ardından tekik ekipte görevi bıraktı. Yaşanan bu gel

Spor 28.01.2013, 13:37
Karaman ve teknik heyet Güneş'in yanında

Trabzonspor'da hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor.

Dün oynanan Elazığspor maçının hemen ardından istifa eden Şenol Güneş'in ardından başlayan istifa depremi bugünde devam etti. Önce Ünal Karaman ve ardından tekik ekipte görevi bıraktı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Ünal Karaman ve istifa eden antrenörler birlikte Şenol Güneş'in evine gittiler. Burada Güneş'le vedalaşacak olan teknik ekip ve Karaman aynı zamanda tecrübeli teknik adama destek olacak.

Trabzonspor'da bu gelişmeler yaşanırken Başkan Sadri Şener'in de bugün Trabzon'a geleceği öğrenildi. Başkan Şener'in saat 15.00'de Trabzon'da olması bekleniyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
özge çakır 8 yıl önce
bırakın ahlanmayı tolu başarılı olacak dahi şenolu bile geride bırakacak ve ts oyunu daha güzel olacak ama zaman gerek tolu kendi oyuncularını alsın o zaman görün şenol gitti ağlayanlar var ayıptır şenol ne yaptı ts ne kattı kocaman bir sıfır.topu topu 2 defa ziraat kupası almış 25yılda hay yavrum ammada başarılı.milli takımda köy kadar küçük estonyaya ben elenmedim hemde 2-0 öndeiken.avrupa maçları hep hüsran .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@