banner556

Kara: Spartalı gibi savaştık!

Yönetici Engin Kara, Fenerbahçe maçının ardından yaşanan olaylarla ilgili sosyal medyada açıklamalarda bulundu. Engin Kara, Türkiye’nin dört bir yanından taraftarlarının arayıp kendilerine destek verdiğini vurgularken şunları söyledi:"Taraftarlarımız onur

Spor 08.10.2013, 12:34
Kara: Spartalı gibi savaştık!


Yönetici Engin Kara, Fenerbahçe maçının ardından yaşanan olaylarla ilgili sosyal medyada açıklamalarda bulundu. Engin Kara, Türkiye’nin dört bir yanından taraftarlarının arayıp kendilerine destek verdiğini vurgularken şunları söyledi:


"Taraftarlarımız onurlu duruşumuzu takdire şayan buldu. Trabzonlu duruşunu sergilediğimiz için Saraçoğlu Stadı’nda 20 Spartalı gibi savaştık. Kimseye ödün vermedik. Maalesef bazı sivil toplum örgütlerimizden bu saate kadar bir tepki açıklaması gelmemesi manidardır. Şunu bilsinler ki biz herkese yeteriz. Bizim arkamızdaki güç Allah’ın ve taraftarlarımızın gücüdür. Türkiye’nin dört bir tarafından arayıp dik duruşumuz için teşekkür ediyorlar."

Yorumlar (2)
yılmaz topal 7 yıl önce
artık yeter lütfen asli işinize odaklanın hepiniz şımardıkça ayrı ayrı konuşuyorsunuz yakışmaz bize bu bıktık aynı şeyleri dinlemekten her zaman olağan şeyler bunlar ne olacaktı çiçeklerle mi sizi yol edeceklerdi.
s.eyüboğlu 7 yıl önce
aynen de devam ediyorlar.bırakın bu işleri gemiyi kurtarın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@