alexa metrics

banner560

banner572

Kaptandan Giray'a gömlek sözü

Beşiktaş maçında, rakibin yakaladığı en önemli pozisyona neden olan Tolga Zengin, hatasını telafi eden Giray'a teşekkür etti. Kaptanın, 52. dakikada oyuna sokmak istediği topu kapan Quaresma, Tolga'yı da çalımlayıp kaleye göndermiş, Giray meşin yuvarlağı

Spor 23.04.2012, 09:50
Kaptandan Giray'a gömlek sözü

Beşiktaş maçında, rakibin yakaladığı en önemli pozisyona neden olan Tolga Zengin, hatasını telafi eden Giray'a teşekkür etti.

 

Kaptanın, 52. dakikada oyuna sokmak istediği topu kapan Quaresma, Tolga'yı da çalımlayıp kaleye göndermiş, Giray meşin yuvarlağı son anda çizgiden uzaklaştırıp golü önlemişti.

giray_tolga.jpg

Tolga, hatasını telafi eden Giray Kaçar'a özel olarak teşekkür ederken, kendisine bir gömlek ve yemek sözü verdi. Tolga, "Süper Final'e kötü başlamıştık. Beşiktaş galibiyeti bize hem moral oldu, hem de 3.'lük için avantaj sağladık. Tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Kalan 4 karşılaşmayı da kazanmaya çalışacağız" dedi.
 


Yorumlar (7)
Onur Reis 10 yıl önce
ikili stoperde uyum sağlayamadık gitti.
OnAir_TS 10 yıl önce
o hata senin capinda bir kaleciye hic yakismadi.
akcaabatli 10 yıl önce
Kaptan ben olsam o harekete en babasından bir takım elbise yapardım Giray'a..Maç kopardı o gol olsaydı...
LAZİO 10 yıl önce
Tolga türkiyenin en iyi kalecisi avrupanın da ilk 10 icinde yer alır listede kendine kaleci hata yaparda kurtarış da yapar bizim kendici iicmizdeki medya bile girayı beğenmezler cok gol yiyoruz giray oynayınca ve o medya şimdi girayımızı kahraman gösteriyor adamsın tolga adamımsın giray oynayan oynamayan takımda yer alan büütn oyuncalar bana göre hep kahraman hep 1numaradır
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Her maç oynuyorsun o kadar tecrübe kazandın hala şöyle basit hatalar nasıl yapıyorsun aklım almıyor!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Tolga gömlek değil bence takım elbise almalısın:)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Tolga eğer efsane olmak istiyorsan böyle amatörce hatalar yapmamalısın eğer golü yeseydik bence Onur geçerdi kaleye dua et gol olmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@