banner491

Kaptan Tolga'dan anlamlı açıklama

Trabzonspor'da kötü gidişata çare aranıyor. Ligde oynadığı 10 maçta 13 puan toplayarak 10 sırada yer alan bordo mavili ekipte Antalya mağlubiyeti bardağı taşıran son damla oldu.Antalyaspor maçı mağlubuyeti taraftarıda öfkelendirirken  Trabzonspor Kaptanı

Kaptan Tolga'dan anlamlı açıklama

Trabzonspor'da kötü gidişata çare aranıyor. Ligde oynadığı 10 maçta 13 puan toplayarak 10 sırada yer alan bordo mavili ekipte Antalya mağlubiyeti bardağı taşıran son damla oldu.

Antalyaspor maçı mağlubuyeti taraftarıda öfkelendirirken  Trabzonspor Kaptanı Tolga Zengin, takımın içinde bulunduğu durum ile ilgili olarak açıklama yaptı. 

Kaptan Tolga Zengin 3 maçta 8 puan kaybeden bordo mavili ekibin toparlanacağını ifade ederek " Bu durum bize yakışmıyor. Bu takımı bu duruma biz düşürdük, düzlüğe çıkaracak olan da yine bizleriz. Daha dikkatli olacağız.Akhisar maçı ile birlikte bir çıkış yakalamak istiyoruz" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali ihsan cömert
ali ihsan cömert - 7 yıl Önce

inşaalah. umarım:

ALİ İHSAN DİNÇ
ALİ İHSAN DİNÇ - 7 yıl Önce

Şu gerçeği de gözardı etmeyelim. Takımın kapasitesi çok düştü ve kadronun yeniden yapılandırılması gerekiyor. Bunun içinde 2-3 yıla ihtiyaç var.Bence yapılması gereken, takımdaki Sonerlerin, Emrelerin, Yasinlerin, Zekilerin, Onurların sayısını arttırmak olmalıdır.

banner441

banner472