banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Kaptan Tolga'dan anlamlı açıklama

Trabzonspor'da kötü gidişata çare aranıyor. Ligde oynadığı 10 maçta 13 puan toplayarak 10 sırada yer alan bordo mavili ekipte Antalya mağlubiyeti bardağı taşıran son damla oldu.Antalyaspor maçı mağlubuyeti taraftarıda öfkelendirirken  Trabzonspor Kaptanı

Spor 07.11.2012, 09:07
Kaptan Tolga'dan anlamlı açıklama

Trabzonspor'da kötü gidişata çare aranıyor. Ligde oynadığı 10 maçta 13 puan toplayarak 10 sırada yer alan bordo mavili ekipte Antalya mağlubiyeti bardağı taşıran son damla oldu.

Antalyaspor maçı mağlubuyeti taraftarıda öfkelendirirken  Trabzonspor Kaptanı Tolga Zengin, takımın içinde bulunduğu durum ile ilgili olarak açıklama yaptı. 

Kaptan Tolga Zengin 3 maçta 8 puan kaybeden bordo mavili ekibin toparlanacağını ifade ederek " Bu durum bize yakışmıyor. Bu takımı bu duruma biz düşürdük, düzlüğe çıkaracak olan da yine bizleriz. Daha dikkatli olacağız.Akhisar maçı ile birlikte bir çıkış yakalamak istiyoruz" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ali ihsan cömert 8 yıl önce
inşaalah. umarım:
ALİ İHSAN DİNÇ 8 yıl önce
Şu gerçeği de gözardı etmeyelim. Takımın kapasitesi çok düştü ve kadronun yeniden yapılandırılması gerekiyor. Bunun içinde 2-3 yıla ihtiyaç var.Bence yapılması gereken, takımdaki Sonerlerin, Emrelerin, Yasinlerin, Zekilerin, Onurların sayısını arttırmak olmalıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@