alexa metrics

banner560

banner572

Kamplarda denenecek

İkinci Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor'un pilot takımı 1461 Trabzon'da forma giyen Abdullah Karmil, yeni sezonda A takıma alınacağı öğrenildi. Teknik heyetin uzun süredir izlediği bu genç oyuncu, hazırlık kamplarına götürülerek denenecek.

Spor 20.04.2012, 08:35
Kamplarda denenecek

İkinci Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor'un pilot takımı 1461 Trabzon'da forma giyen Abdullah Karmil, yeni sezonda A takıma alınacağı öğrenildi.

 

Teknik heyetin uzun süredir izlediği bu genç oyuncu, hazırlık kamplarına götürülerek denenecek. Eğer Abdullah Karmil kampta başarılı olursa A takımda kalacak.

 


Yorumlar (8)
OnAir_TS 10 yıl önce
abdullah kardesimizde a takima alinir ve formanin rengini unutur. biz kendi gencimizi yetistirecegimize elalemin yetistirdigine cuvalla para vermeye aliskiniz.
peace_anger 10 yıl önce
bunlar 1461' i izlemiyor heralde. bu takım 20 haftadır yenilmiyor ve çatır çatır top oynuyor. hala tek adamdan bahsediliyor ve denenecek deniliyor. yahu bu takımdan Trabzonspor' a sorgusuz sualsiz en az 5 topçunun yatay geçiş yapması lazım.. yoksa bu takım sadece kağıt üzerinde mi pilot takım??? zihniyete bak....
cesur yürek 10 yıl önce
her yanı tutmuş bunlar :)
cesur yürek 10 yıl önce
her yanı tutmuş bunlar :)
cesur yürek 10 yıl önce
her yanı tutmuş bunlar :)
bozo bey 10 yıl önce
senol gunes hoca oldugu surece olmaz..yaziktir bu genclere
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Kendi öz evlatlarımıza sahip çıkalım 1461'de harika oynuyor gelecekte yıldız olabilir.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Gelecek vaad ediyor alalım deneyelim denemekte fayda var, Ts için ölümüne oynar!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@