alexa metrics

banner536

banner572

Kafkas'tan "Saldırın" emri!

Trabzonspor'da teknik direktör Tolunay Kafkas, bugünkü Sivasspor maçı öncesinde futbolcularına güven aşıladı. Üst üste alınacak birkaç galibiyetle ligde yeniden iddialı konuma gelebileceklerine dikkat çeken genç hoca, Sivasspor maçı için futbolcularına "S

Spor 10.02.2013, 08:54
Kafkas'tan

Trabzonspor'da teknik direktör Tolunay Kafkas, bugünkü Sivasspor maçı öncesinde futbolcularına güven aşıladı. Üst üste alınacak birkaç galibiyetle ligde yeniden iddialı konuma gelebileceklerine dikkat çeken genç hoca, Sivasspor maçı için futbolcularına "Saldırın" emri verdi. Kafkas, "Biz iyi bir takımız ve her takımı yenebilecek güçteyiz. Önemli olan içimizdeki cevheri ortaya çıkarmak. En büyük güvencemiz de bu zaten. Sizler kendilerinizi kanıtlamış futbolcularsınız" ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE MAÇINI SONRA DÜŞÜNÜRÜZ
Rakibin deplasmanda Fenerbahçe'yi yenmiş güçlü bir takım olduğunun altını çizen Kafkas, öğrencilerine "3 puan için her şeyinizi ortaya koymanızı istiyorum" dedi. Gelecek hafta Fenerbahçe ile oynayacakları maçı ise akıllarından çıkarmaları gerektiğini vurgulayan genç hoca, "Her maça tek tek odaklanmalıyız. Sivasspor engelini aşalım, O maçının da gereğine bakarız" dedi.


Yorumlar (6)
Ali Kemal YILMAZ 9 yıl önce
Yıkın şu fenerin kız kardeşini
mete devrancı 9 yıl önce
ne saldırması , kadro yaımız buna müsait değil helede deplasmanda.bir gol yerse demorilize oluyoruz , kontrollü başlamakta fayda var maça
Bekle Trabzon 9 yıl önce
Motivasyon kavramını hiçe sayamazsınız. Şenol GÜneşi eleştirdiğim konulardan bir de bu motivasyon meselesiydi. Öğretmen kökenli hoca bunu mutlaka işletir.Motivasyon bazen ters teper ama Türk insanını çoğu zaman harekete geçiren en önemli etkendir. Bişeyler yapmamız gerekiyor artık hızla küçülüyoruz. Bu maçı alabilirsek rüzgarı da arkamıza alırız..
mustafa can 9 yıl önce
Cürük domates cuvalinda cevher ariyorsun be hoca
özer bayır 9 yıl önce
saldırldılar gördük birde saldırmasalar ne olur acaba sende bu takımı düzeltemeyeceksin.
dursun alkan 9 yıl önce
Geçen Haftaki Kadroyu Niye Bozdun Hoca ? Ya Bu Türk Hocalarda Bi Alem Ya ? Bal Veren Arının Kovanına Çomak Sokarlar Anlamak Mümkün Değil ? Ne Oldu Geçen Haftadan Bu Haftaya Bukadarmı Değişiklik Olur Ya ? Gelen Gideni Aratırmı Sorgulamasına Başlatma Bizi Tolunay Hoca ? Deplasmanda ileri Geri Koşan Yardımlaşan Ortasaha Kurmalısın isimlere Takılma Deplasmanda ? Rakip Takımın Atağını isimler Değil Koşanlar Durdurur Unutma Hoca ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@