banner491

Kafkas ne kadar alacak?

Trabzonspor Kulübü, teknik direktör Tolunay Kafkas'ın transfer detaylarını açıkladı.Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen özel durum açıklamasında, ''Profesyonel Futbol Takımı T

Kafkas ne kadar alacak?

Trabzonspor Kulübü, teknik direktör Tolunay Kafkas'ın transfer detaylarını açıkladı.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen özel durum açıklamasında, ''Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörlüğü konusunda Tolunay Kafkas ile 3,5 yıllık (2015-2016 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre teknik direktöre, 2012-13 futbol sezonu için 600 bin dolar garanti ücret, 2013-14, 2014-2015 ve 2015-2016 futbol sezonları için 1 milyon 200'er bin dolar garanti ücret ödenecektir'' denildi.

Bu arada KAP'a gönderilen bir başka açıklamada Sercan Kaya ve Eren Albayrak'ın Çaykur Rizespor A.Ş.'ye transferi konusunda anlaşma sağlandığı belirtilerek, ''Buna göre Rizespor A.Ş., sözleşme fesih bedeli olarak kulübümüze KDV dahil 4 milyon 206 bin 936 lira ödeyecektir'' ifadelerine yer verildi.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed (Balıkesirli)
Muhammed (Balıkesirli) - 7 yıl Önce

Çok para alıcak.

yılmaz topal
yılmaz topal - 7 yıl Önce

vallaha iyi paraya gitmişler. İyi para vereni satalım. Bu saaten sonra bizden bir cacık olmaz belki kulübün borçlarını kapatırız. Kasada beş kuruş yıok. bunu kimse bilmiyor.

kadirbilir
kadirbilir - 7 yıl Önce

tolunay hocanın parasını ödeyebilmek için mi 1461 den oyuncu satılıyor? kulüp bu kadar kötü hale mi geldi ? en az borcu olan kulüp değil miydik , şimdi fenerden çok borcumuz mu var? gelen yiyor giden yiyor arkadaş derdi bitmedi bu kulübün, yakında ankaragücü gibi olursak hiç şaşırmam

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Futboldan gelen bir kişi bu parayı 3,5 senede alıyor.Üstelik hiç başarılı olamasada bu para garanti.

Kimisine bir gecede zenginlik .Kimisine 20-30 yıllık köle parası.

Benim kimsenin aldığı parada gözüm yok.

Yanlız futbolda böyle çok uçuk rakkamlar var.

ahmet mert
ahmet mert - 7 yıl Önce

Tolunay profesyonel ve işin karşılığı futbolda bu. Tolunay hoca genç ama tecrübeli. Sözleşmesini avukatına inceletip, tazminat maddesi de koydurmuş. Şöyle ki eğer Sadri Bey erken veda ederse kulüp 4.2 milyon doları kesintisiz ödemek zorunda. Öyle Şenol Güneş gibi kuru kuru kulübü sevmek yok. Doğrusunu yapıyor Tolunay. Hepsini Sadri yiyecek değil ya.

ahmet mert
ahmet mert - 7 yıl Önce

Trabzonspor Sportif Yapılan anlaşmaya göre teknik direktöre, 2012-13 futbol sezonu için 600 bin dolar garanti ücret, 2013-14, 2014-2015 ve 2015-2016 futbol sezonları için 1 milyon 200'er bin dolar garanti ücret ödenecektir'' denildi.

Kafkas’ın iş akti fesih olursa tazminat hakkı var ancak alacağı garanti para değil ama maaşı sözleşme tarihine kadar ödenecek. Kafkas bir takım çalıştırırsa o maaş kesilecek.Kafkas’ın yardımcılarının maaşları ise 12 bin lira ile 25 bin lira

SIRADAKİ HABER

banner441