Kaçkar TV'de büyük kavga

Rize’den uydu aracılığı ile ulusal yayın yapan Kaçkar Televizyonu’nda canlı yayınlanan “Tele Kulis” adlı spor programında, PTT 1’inci Lig ekibi Çaykur Rizespor’un defansını eleştiren bölgesel bir gazetenin Rize temsilcisi Selman Kutlu, canlı yayına telefo

Kaçkar TV'de büyük kavga
banner432

Rize’den uydu aracılığı ile ulusal yayın yapan Kaçkar Televizyonu’nda canlı yayınlanan “Tele Kulis” adlı spor programında, PTT 1’inci Lig ekibi Çaykur Rizespor’un defansını eleştiren bölgesel bir gazetenin Rize temsilcisi Selman Kutlu, canlı yayına telefonla bağlanan teknik direktör Engin Korukır ile tartıştı.

Hararetli tartışma sırasında Korukır, gazeteci Kutlu’ya “Kavga etmek istiyorsan, gel tesislere kavga edelim” dedi.

 

Kaçkar Televizyonu'nun Spor Müdürü Alaattin Onay’ın sunduğu programda gazeteci Selman Kutlu, Adanademirspor ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Çaykur Rizespor’un kolay goller yediğini belirterek, defans oyuncularına yönelik eleştirilerde bulundu.

Bu sırada programa telefonla bağlanan Çaykur RizesporTeknik Direktörü Engin Korukır, Kutlu’nun kasıtlı sorular sorduğunu söyleyince Kutlu’dan, “Benim görevim Rizespor’un eksiklerini söylemektir ama siz beni tam dinlememişsiniz galiba” cevabını aldı.

 Öfkelenen Korukır'ın, “Söylediklerini kulaklarımla dinledim. Ben geri zekalı değilim. Boş konuşana cevabını veririm” şeklindeki sözlerine gazeteci Kutlu, “Cevabınızı da alırsınız o zaman” diye yanıt verdi.

Tartışma Korukır'ın, “Senle tartışmaya girmeyeceğim. Eğer böyle konuşacaksan, kavga edeceksen gel tesislere kavga edelim” sözleri üzerine Kaçkar TV'nin Spor Müdürü Alaatin Onay araya girmesiyle daha fazla büyümeden önledi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
firstclass
firstclass - 7 yıl Önce

Kaçkar TV mi vukuat TV mi belli değil, daha önce de Alaattin Abimle Hasan Fehmi kaptan dümdüz gittiler kavga etiler, demekki bayaa gerilim var Rizede. Olsun olsun iyidir, reytingler tavan yapar:)))

mlyktu
mlyktu - 7 yıl Önce

Böyle bir teknik direktör takımı süper lige çıkaracak... PEhhhh

banner421